BMW K 1200 R (2006)

Vlastník kóča2
Vloženo 21.10.2009
Aktualizováno 26.3.2014

BMW K1200r splněný sen v době celosvětové krize :)

Honda CB 1300S: Chtěl jsem něco sportovnějšího

První dojmy - První dojem z jízdy "to snad není možný jak to jede, byl jsem v 8000 ot/min málem jsem se posral kolik je vlatně maximum panebože už to vidím" jseš moje holka, hele vono to i parádně brzí (servo,brembo :) ) no vono to i parádně zatáčí no vono to má neskutečný podvozek no vono to má i neuvěřitelnou spotřebu 5l/100 no a vono se mě to moc líbí jako z jiné planety ,po letech, hele je to stále pěkná a spolehlivá mašina jsem na 40 000km přesně jako u všech v hajzlu rozvody tedy předepsaná servisní výměna a v hajzlu koš spojky a běžný servis jseš na krásných 50tis :) :( stále velice atraktivní nechám si ji mrchu krásnou :)

Zatím nemohu detailně hodnotit mám ji pár dnů dovezená z Anglie.Tak jenom první dojmy.Vzhled pro mě dokonalé sladění všech dílů prostě mimozemská loď na zemi.Taky jsem slyšel názor "ten konstruktér musel bejt zhulenej" já myslím, že nebyl.Kvalita značky BMW je vidět na každém detailu stroje.Jediné co mě kapánek vadilo je nulové místo pod sedlem.Po rozjezdu jsem byl absolutně nadšen, váha byla pryč, ovladatelnost výborná,brzdy super prostě sama jezdí,brzdí i zatáčí a motor, to je kapitola sama za sebe, ta pružnost mě učarovala.Zvuk i s originál výfukem dost dobrý, měnit asi nebudu.Takže souhrn prostě tuhle motorku v BMW stavěli pro mě : )

23.4.2010

Motor je užasná záležitost zvykám si na super přesné řazení a vypínání směr.světel pod plynem je to o cviku.

Ta poslední fotka je opravdu výstižná

20.8.2010

Tahle mašina je opravdu vyníkající nemůžu se ji nabažit už jsem ji poslal několikrát do omezovače je to fakt adrenalinový nářez. Motor,brzdy,řízení a hlavně podvozek to je bomba.Tahle motka bude budit pozornost i za 10let tak hlavně kolama dolů a bez pokuty.A ještě jeden postřeh origo kufry jsou do 180km/hod ale není problém 250km/hod jasně že na mnichovské dálnici :)

26.3.2014
Hele je to stále pěkná a spolehlivá mašina jsem na 40 000km přesně jako u všech byly v hajzlu rozvody a koš spojky tedy předepsaná servisní výměna běžný servis jseš na krásných 50tis :) :( stále velice atraktivní nechám si ji mrchu krásnou :)

kóča2
kóča2 napsal 09.04.14 v 21:46

Děkuji jenom klame krásným tělem jako mnoho ostatních http://www.hzmoto.c...tech-quick-lock.html
Můj oblíbený obchůdek s výborným pohodovým chlapem

ivulino
ivulino napsal 27.03.14 v 07:55

Pěkná. Mám z ní strach. Máš pěknou tašku na nosiči, kde se to kupujeee?

toša.
toša. napsal 23.03.14 v 08:28

pěkná

Macek01
Macek01 napsal 09.12.13 v 20:16 10b.

Krásnej stroj, tak chápeš proč sem k téhle značce taky utek

Honza-suky
Honza-suky napsal 01.06.12 v 22:14

Nádherný rychlo palný SÁŇKY..:) Jasných 10 bodů. Ať dlouho slouží, a přeji spoustu bezpečných kilometrů..:)