Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník Janis68
Vloženo 9.10.2009
Aktualizováno 7.4.2011

Tak takhle vypadáme já a moje láska.Zatím se jen učíme.

Mám jí teprve druhou sezónu a stále se mám co učit. Když už mi to začne pomalu jít, tak končí sezóna.Ach jo.

Letošní rok byl nejlepší. Počasí přímo skvělé, takže jsem jezdila, co to šlo. Každou volnou chvilku jsem využila. Moje motorka také dostala několik vylepšení.
Nový laďáček Creptus s perfektním zvukem a také zadní blatníček.
Mám v plánu jí koupit ještě podsedlovku s menší úpravou na LED světlo, možná s integrovanými blinkry, to si ještě musím rozmyslet , nové pancéřové hadičky v červené barvě,
červená závažíčka do řidítek no a jak se znám, budu stále něco vymýšlet.
Je to moje velké hobby, miluju jízdu v zapadajícím slunci , hlavně v malém provozu, aby si to člověk mohl pěkně vychutnat. Zvuk motoru umocněný laděným výfukem je krásná věc, jen jednu nevýhodu to má. A to, když někde jedu městem, stále se všichni ohlíží. No ani se nedivím, je to řev... ale to je ono. Motorka bez pořádnýho zvuku , není motorka.
Škoda, že se počasí už tolik kazí, budeme muset asi všichni pomalu zazimovat.
Šup na stojánek ... Nesnáším zimu...

7.4.2011
Tak jsem si vyzvedla značku z depozitu a zase se do toho budu snažit dostat.
Vylepšení oproti minulému roku:
- nová podsedlovka v černé barvě, nový držák na SPZ, nová baterka a můj hodný syn mi udělal držák na blinkry (zadní).
Já jsem vyčkávala celou zimu a rozmýšlela jsem se, jestli si nekoupím zadní světlo LED s integrovanými blinkry.Jenže tato kombinace není ještě u nás schválená.Taky by se mi nechtělo při každé STK vyměňovat celý zadek (stačílo mě, že jsem musela přehazovat výfuk), tak jsem přehodnotila situaci a vyřešili jsme to novým držákem.
- pořídila jsem si také dírkované termaprádlo. Dlouhé spodky a trika s dlouhým rukáve. Oblékání do kožené kombinézky je daleko lehčí.

Janis68
Janis68 napsal 20.03.16 v 19:04

Tak nějak nevím, co si mám myslet o těch novinkách na STK. To se máme asi na co těšit. Nechápu, kdo tohle zase vymyslel. To abych tu svoji holku celou asi svlíkla, originál mám snad jen rám, motor, nádrž ...jinak všechno tuning. Bože můj...

jeducomužu
jeducomužu napsal 10.02.13 v 20:32 10b.

Stafighter
Stafighter napsal 07.04.11 v 12:42

xxxxxxxx
xxxxxxxx napsal 13.01.11 v 13:12

Jak se mi zdaj japonský silnice všechny stejný, tak za Tebou bych se votočil. Pěknej design. 10b.

BadRX
BadRX napsal 21.09.10 v 09:09

Pekny,pekny, tak at Ti to vrka...!