Kawasaki ZX-9R Ninja (1999)

Vlastník Gulifugi
Vloženo 7.10.2009
Aktualizováno 23.5.2016

je to moje droga a jediná ženská která mi nebude nevěrná

První dojmy - až jsem se z toto udělal... :D

jsem s ní spokojenej. jede to brzdí to zatáčí to. :)

zkušenosti moc jich není, mám za sebou teprva první sezónu, sice mám najeto 23000km ale stále se učím. jediný co mě štve je to že mám v ryti čtyřku která mi neustále vypadává. no jo zima bude dlouhá tak bude čas jí udělat. kawa je prostě Kus

zima 2009-2010: po padnutí při parkování povaření všech plastů nový lak (modrá je dobrá) předělání spojovacích úchytů na hliníkové. výměna blinkrů za led. Převodovka vyměněna z původního motoru.seřízeny ventyly(broušení podložek). nová řetězovka, lanko plynu , svody a celý výfuk zbanený rzi a svařený. kryt řetězu z nerezu. výměna gufer a oleje ve vidlicích. komplet vyčištěná a promazaná.nová baterie

Bubrak-ZX10R
Bubrak-ZX10R napsal 10.06.17 v 19:51

at to lita, budu sledovat desitka ma 110tis a zacala se objevovat semtam louzicka oleje pod motorkou, zatim se nevi cim to, bude se badat, ale jede paradne porad. vymenilo se preventivne gufero u pastorku, ale to nepomohlo.

Gulifugi
Gulifugi napsal 16.04.17 v 11:47

Tak se píše rok 2017 a na tachometru naskočila magická kombinace 111000km :) letos zatím 1000 km ale to se poddá hned jak bude počasí. Co se tíče operací mám za sebou přepojování zadního obrysového světla přes dodaný vypínač , blbne mi spínačka na obrysovky ,přední vem čert (stejně svítím potkávacím) :) ale na zadní v noci to bylo špatné :) takže přepojeno přes pojistku a spínač na baterku :) jinak klasická kontrola , voda,olej,řetěz,pneu, brzdy atd... co je v plánu tak to jsou brzdy , zánovní brzdiče z kamarádovy bourané zx12r .. snad časem i kotouče (ty jsou nutné!) momentálně leštím vyměněné vidle, výměna pak kus za kus ( jo mít dvoje se občas hodí :) ) výměna tenkrát proběhla, ale opět mi pučí (neteče) pravá vydle tak složím z těch starých levou leštěnou a pravej spodek a přehodím na máše
Prostě jí nenechám padnout do zapomnění
Takže AHOJ na cestách

Bubrak-ZX10R
Bubrak-ZX10R napsal 28.06.16 v 00:08 10b.

diky moc za peci o moji bejvalku sem moc rad kdyz vidim ze zas vrci, byl sem s ni max max spokojenej a dal ji za usi co proto a ze to vydrzela tak sem prilnul ke Kawasaki a ted ma moje desitka skoro 105tis najeto a slape vyborne (samo nejaky opravy byly, ale opet vzhledem k pouziti nic vyznamnyho) at lita a rad ji nekdy uvidim nazivo 10b a dal bych i 20 kdyby to slo

Gulifugi
Gulifugi napsal 23.05.16 v 07:55

Tak po dlouhé době (3 roky) co chudinka stála v garáži z důvodu slibu co jsem dal že na ní nevlezu jsem se pustil do ´´rozhejbání´´ ... celou rozebrat, promazat a vyčistit. Nejhorší harakyry je motor , poté co na starém zůstali funkční kvalty jen 1-2-6 jsem zakoupil jiný motor. byl tam ale skrytej problém s převodovkou , nechtěla řadit 3 a níž ... po rozebrání jsem vyhodil ohnutou vydličku a vodící tyčku a už to zatím na ponku řadí jako fík. čeká mě ještě zkompletování a přední vidle (výměna , klepanec na trubce a teče) ... pokračování příště :) (zatím najeto 108 000 km )

BadRX
BadRX napsal 30.08.10 v 14:20