Honda CBF 500 (2006)

Vlastník mamenec
Vloženo 28.9.2009
Aktualizováno 20.3.2010

Taková hodná holka pro všechno. Umí rychle i pomalu, ABS zachrání kdejakej průser. Neni tak uplně moje - mam jí pučenou (a z plánovaných 14 dnů se vyklubala celá sezóna)

Motorka je pujčená na tuhle sezónu od Aničky. Po dvou a půl letém stání jsem jí zachránil z garáže. Pak proběhl nějakej ten nutnej servis a jezdííí. Je celkem slušně ověšená doplňky. Origo plexi (ale na mě nefunguje), padáky SW-Motech, drážáky kufrů SW-Motech, kufry Givi Monokey.

Kdybych neměřil 197cm tak bych si jí asi nechal - takhle jí asi vrátim Aničce.

edit: březen 2010 ... tak umyta, naleštěna, vrácena a už stojí v bazaru a je naprodej... budu na ní v dobrém vzpomínat

Dina
Dina napsal 28.09.09 v 18:38

متن نامه استعفای ریچارد نیکسون ،سی و هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا ،وی که از ۲۰ ژانویه ۱۹۶۹ تا ۹ اوت ۱۹۷۴ رئیس جمهور این کشور بود ،در پی رسوایی واترگیت و روبرو شدن با استیضاح در کنگره به عنوان نخستین و تا امروز آخرین رئیس جمهور این کشور از سمت خود کناره‌گیری کرد.با استعفای نیکسون اگرچه روند استیضاح در کنگره متوقف گردید ولی پیگیری قضایی به سه جرم جلوگیری از عدالت، سوء استفاده از قدرت و تحقیر کنگره تا قبل از عفو رئیس جمهور جرالد فورد در ۸ سپتامبر ۱۹۷۴ در جریان بود.