Kawasaki ZX7R (1996)

Vlastník HAJTAUR
Vloženo 9.9.2009
Aktualizováno 16.8.2010

byla to láska na první pohled, zelená raketa, že je těžká mne nijak netrápí, taky jsem těžkej.

Po nějakejch fichtlech a panelkách následovala yamaha xt600 bez tp, nechtěla chytat jinak super, dále suzuki rf 600, pak dlouho nic a teď zelená zx7r ninja, jediný problém je, že mě po jízdě bolí ramena a ruce, musím často pouštět řidítka a skákat na nádrž abych si odpočinul, spotřeba paliva 5-7, moc to nehoním je to už přecijenom babička, na našich cestách se chová záludně, hlavně ve vyjetých kolejích, na novém asfaltu je to požitek k nezaplacení, sedí jak přibitá.Batůžek jsem na to posadil jen jednou, od té doby se bojí a už si na ni nesedla z toho důvodu ji prodávám, jinak bych neprodával

lajken
lajken napsal 03.12.09 v 19:45

Pěknej kus kovu...Ale stará ještě rozhodně nejni :o)

KAMI-kadze
KAMI-kadze napsal 28.11.09 v 00:40

Pěkná, moc pěkná zelená žabka. Přeji mnoho šťastných km a pohodové návraty domů. Dávám 10b.

Ejs
Ejs napsal 15.09.09 v 10:45

Ty jo, neprodávej, ta moje se mi rozbrečela když jsem ji svezl a od tý doby se jí bojí i v garáži, ale tak to není důvod zbavovat se mašiny, nééé ???

Touringrider
Touringrider napsal 14.09.09 v 14:56

kasli na reci... dokud se nebudes srovnavat s novejma ZX10 tak budes stacit uplne kazdymu a fun-factor ktery to ma na tebe osobne je maximalni a stejne dobrej jako na nekom kdo se veze na o 12 let mladsi... proste pokud nezavodis o sekundy tak se bavis uplne stejne na jakykoliv motorce... A Tvoje je legenda! Tak si ji uzivej a nejzdi pri zdi..

at slouzi a neublizi!

kaw750
kaw750 napsal 12.09.09 v 11:23

jj taky jsem sedlal ZXR750 a vím přesně o čem mluvíš
Ramena a ruce po jízdě K.O
Ovladatelnost optížná pro její váhu...
Jinak táhla jako tank a seděla v zatáčkách jak má.
Je to KUS mašiny