Suzuki GZ 125 (1998)

Vlastník Pelican
Vloženo 3.9.2009
Aktualizováno 15.11.2013

Je to můj první kousek, zatím se spíš seznamujem. Má už sice něco za sebou, ale jezdí fajnově.

První dojmy - Je to první motorka, takže úžas a supr pocit. Je to rozdíl oproti té Javce 350 z autoškoly z udělaným instruktorem za zadkem. Ten pocit svobody bych přál vyzkoušet každému. Myslím, že jízda na 5ku po okreskách bude tak akorát, vždyť přeci neni kam spěchat.

Ja řikam je to moje první motorka, takže zatim nemám šanci jí porovnat, ale zatím se ukázala jako celkem spolehlivá a nenáročná. Je trochu starší no, tak občas se nějaké menší mechanické závadě nevyhne. Ale jezdí fakt pěkně, na 80km/h to vytáhne docela bez problémů, a to i ve dvou, pak už záleží na větru Neni to žádnej tahoun, spíš takový přibližovadlo ale já sem s ní spokojenej a fakt se mi líbí.

Po vyjetí oleje bohužel motorka končí nepojízdná. Dost mě to mrzí, taková blbá chyba. Nevím jestli bylo něco v nepořádku, ale najednou nebyl olej, cvakání v motoru a víc nic. Měl jsem ho víc kontrolovat. A to jsem najel jen asi 4.000. Kruci. Bylo mi s ní ale fajn, cesty na chalupu byly nezaměnitelný. Třeba ji dá nový majitel dohromady, přál bych jí to.

Mě to ale neodradilo, už koukám, po nečem jiném a rozhodně větším. Mělo by to jet v klídku alespoň tak 110 km/h, takže to vidím možná na Virago, no uvidíme...

BuBa1306
BuBa1306 napsal 06.09.09 v 11:40

krásna motorka viem, o čom hovorím, mám takú istú

rolff
rolff napsal 04.09.09 v 19:25

Do začátků velmi pěkné moto přeji pohodovou stopu a dávám deset bodíků

Boža
Boža napsal 04.09.09 v 16:57

Výkon neřeš, vždyť je to jen 125 však časem koupíš něco silnějšího a pak to bude lepší na začátek je to pěkná motorka přeji dobrou partu na cesty 10 bodů

RoughSoul
RoughSoul napsal 03.09.09 v 17:57

pekna suza ,cerny kabat ji slusi ,at slape a 10b mas tam

Viper54
Viper54 napsal 03.09.09 v 17:29

Pěknej jednobuch,máš to za 10 a přeju pohodu v sedle!!