Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník Jedi....
Vloženo 31.8.2009
Aktualizováno 13.4.2014

Vloženo: 30.10.2010, Uskutečněno: 30.10.2010, Zhlédnuto: 8x

Před třemi týdny jsme se dohodli s Fokym na výletě k tolik vychvalovanému Louisovi a následné návštěvě Drážďan. Všichni nám říkali, že jsme magoři, když chceme jet v takový zimě do Německa, ale počasí nám nakonec celkem vyšlo. Byla sice kosa, ráno 3° a přes den kolem 10°, ale aspoň nepršelo. A získali jsme další jezdeckou zkušenost v podobě silného bočního větru. Zatím je to můj nejhorší zážitek na mašině. Přirovnal bych to jen k jízdě na náledí, když jsem to v prosinci už nemohl vydržet. Při jízdě v otevřené krajině do nás ze strany bušil silný nárazový vítr. Ze začátku jsem vůbec netušil co se děje. Bylo to jakoby motorka byla na kluzkým povrchu a někdo do ní z boku strčil. Furt jsem čekal , kdy mě to hodí na protijedoucí auta. Opravdu nepříjemná věc, s kterou člověk nemůže nic udělat. Nejdříve jsme navštívili Louise, kde nás uchvátil rozsah prodejny a mě se líbilo, že tam byly dvě mašiny, na kterých si člověk mohl vyzkoušet jak mu seděj hadry. Dokola omýlané řeči o tom jak je to tam levný a kvalitní, nemůžu potvrdit. Cenově to po přepočtu na Kč vychází prakticky na stejno. Takže buď sledovat pečlivě kurz nebo si koupit deset WD-40 a jedenáctý dostat zdarma. Od Louise jsme frčeli do Drážďan, kde jsme si prolezli jejich OC a mazali směr Bautzen. Odtud jsme přes Löbau a Zittau dorazili do Liberce. Navštívili jsme samozřejmě Ještěd a přes Český Dub jsme dojeli do Mladé Boleslavi, kde jsme již značně omrzlí najeli na dálnici směr Praha.

• Je čas udělat Pá Pá

Původně jsem ji odvezl jen na jarní servis a nakonec z toho byl prodej :-D Tímto děkuji Speedymu za zprostředkování prodeje a novému majiteli přeji spoustu zábavy a pohodových km! Mašinu jsem koupil v červenci 2009 a

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.04.2014
    Uskutečněno: 05.03.2014
  • S Racetrackem bez Racetracku

Poslední dlouho očekávané Brno v roce 2013. Termín Racetrack vypsal na 30.9.2013. Podařilo se mi domluvit zapůjčení GSX-R 750 K9 na laminátech a s nahříváky od Auto Sigi . To byl také můj jediný důvod účasti na tomto okr

Vloženo: 05.04.2014
    Uskutečněno: 30.09.2013
  • Racetrack 15.8. Masec

Organizace Racetracku na dvě věci. Na místo 20min se jezdilo 15 a to minimálně jedna byla ještě zkrácená. Ježdění se zúčastnili hvězdy z Moto2 (Gino Rea a Balazs Nemeth) a z IDM (Nina Prinz). Gino Rea a Nina Prinz se z

Vloženo: 14.09.2013
    Uskutečněno: 15.08.2013