Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník Jedi....
Vloženo 31.8.2009
Aktualizováno 13.4.2014

Deník motorky
Nalezeno 47 záznamů

• Je čas udělat Pá Pá

Původně jsem ji odvezl jen na jarní servis a nakonec z toho byl prodej :-D Tímto děkuji Speedymu za zprostředkování prodeje a novému majiteli přeji spoustu zábavy a pohodových km! Mašinu jsem koupil v červenci 2009 a

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.04.2014
    Uskutečněno: 05.03.2014
  • S Racetrackem bez Racetracku

Poslední dlouho očekávané Brno v roce 2013. Termín Racetrack vypsal na 30.9.2013. Podařilo se mi domluvit zapůjčení GSX-R 750 K9 na laminátech a s nahříváky od Auto Sigi . To byl také můj jediný důvod účasti na tomto okr

Vloženo: 05.04.2014
    Uskutečněno: 30.09.2013
  • Racetrack 15.8. Masec

Organizace Racetracku na dvě věci. Na místo 20min se jezdilo 15 a to minimálně jedna byla ještě zkrácená. Ježdění se zúčastnili hvězdy z Moto2 (Gino Rea a Balazs Nemeth) a z IDM (Nina Prinz). Gino Rea a Nina Prinz se z

Vloženo: 14.09.2013
    Uskutečněno: 15.08.2013
  • Masec - jízdy veřejnosti 2

Tentokrát sám. Opět maximální spokojenost. Nechápu, že na jízdy veřejnosti se tak často nadává. Čas jsem opět nepokořil a do kraje mi pořád zbývá milimetr. Navíc je potřeba vyměnit ty moje prošoupaný škrpále, protože už

Vloženo: 09.08.2013
    Uskutečněno: 01.08.2013
  • Masarykův okruh - jízdy veřejnosti

10. července jsme se s Kabriolinem vydali na (zde často zatracované) jízdy veřejnosti na Masecu. Za krásných 550,- vás nechají 25min řádit na okruhu. Pro srovnání, v Mostě chtějí ti pošuci, co to tam vedou 700,- za 30mi

Vloženo: 21.07.2013
    Uskutečněno: 10.07.2013
  • svařené třmeny brzdičů

Tak po dlouhotrvajícím špatném pocitu z předního kola, je záhada konečně rozluštěna. Doufám, že už je to poslední pozdrav od předchozího majitele... Motorka byla v minulosti bouraná na předek, to je mi už dlouho znám

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.07.2013
    Uskutečněno: 24.04.2013
  • Racetrack 17.9. 2012

Moje poslední letošní akce s Racetrackem a zároveň dlouho očekávaná premiéra v Mostě. Okruh mi vůbec nepadnul, nelíbí se mi ani trať, která mi připomíná "lepší" Sosnovou ani zázemí okruhu. Přijde mi, že je to všude dalek

Vloženo: 05.11.2012
    Uskutečněno: 17.09.2012
  • Racetrack Brno 3.5. 2012

Moje první akce s Racetrakem. Vše bylo perfektně zorganizováno. Počasí nám přálo, ikdyž to furt vypadalo, že začne pršet. Akorát do budoucna trošku více zprofesionalizuju dopravu na okruh. Vstávat v 5h ráno, jet po zkurv

Vloženo: 30.06.2012
    Uskutečněno: 03.05.2012
  • Motoškola Sršeň 29.4.12

29.4.12 jsem s Kabriolinem a fokym absolvoval motoškolu Pepy Sršně. Já s Kabriolinem šel do skupiny k Pepovi. Foky k Zuzce. Motoškola se mi opravdu líbila, Pepa je řízek. Tuhle sezonu si to dám ještě jednou. Více inf

Vloženo: 09.05.2012
    Uskutečněno: 29.04.2012
  • Velký servis

Protože má Angie tuto sezonu na tacháči pře 40000 (- Já najel přes 20000km a kdo ví kolik má nalítáno celkem) dopřál jsem Ji dlouho připravovaný servis. Udělalo se vše na co jsem si vzpomněl: - vyčistění a seřízení karb

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.05.2012
    Uskutečněno: 27.04.2012
  • Testování foťáku a mytí mašiny..

Původně jsem chtěl dnes jen pořádně vydrhnout mašinu a napnout řetěz. Mám virozu a správně bych měl ležet, ale venku bylo tak krásně... Mašinu jsem drhnul 3h. Na svá krásná lakovaná kola, která mi dají zabrat vždy nejvíc

Vloženo: 25.03.2012
    Uskutečněno: 25.03.2012
  • Štěrk-aneb jízda zručnosti

Jo Pražákům těm je hej, prostě se ulijou z práce a vyrazej na mašinách. A nejsou to obyčejní Pražáci, jsou strašně prachatý, protože si můžou dovolit Rocketa a jezděj s ním na štěrku, protože se o něj nebojej :) Dnes js

Vloženo: 01.03.2012
    Uskutečněno: 01.03.2012
  • První v roce 2012

Tak jsem Ji konečně protáh. Dneska už prostě líp být nemohlo. Jako první vyjížďku v tomto roce jsem chtěl dát něco kratšího, takže Slapy byly pro mě jasnou volbou:) Bohužel jsem vyrážel až po 17h, takže než jsem odzimov

Vloženo: 25.02.2012
    Uskutečněno: 25.02.2012
  • První adventní vyjížďka 2011

Po návratu z dlouhé služební cesty ve Švýcarsku mohla moje vyjížďka vést jen na jedno místo...

Vloženo: 11.12.2011
    Uskutečněno: 11.12.2011
  • Na Železnou Rudu a zpět

Asi poslední vyjíždka v tomto roce. Udělal jsem během ní několik svých rychlostních rekordů. A zase se mi podařilo přejet sjezd, takže jsem to udělal napínavější. Cesta vedla z Prahy s malou zastávkou v Plzni - pak přes

Vloženo: 25.11.2011
    Uskutečněno: 06.11.2011
  • Koleno

Tak jsem se konečně dostal k trénování kolena. Pro mnoho motorkářů je to takový vrchol nebo důkaz jisté jezdecké dovednosti. Ikdyž se v provozu jen těžko využije a navíc je o držku i mě se zalíbilo a pokud je jen trochu

Vloženo: 06.09.2011
    Uskutečněno: 20.08.2011
  • Sosnová 18.7.11 se Sharkem a první kolínko

18.7. jsem se konečně po všelijakých nástrahách dostal tento rok poprvé (!) na Sosnovou. Poprvé jsem sem jel bez agentury a s lidmi, které neznám. Shark zorganizoval 2h ježdění na okruhu za krásný 300,- Nebyly žádné skup

Vloženo: 02.09.2011
    Uskutečněno: 18.07.2011
  • Ještěd gruppe reiten

Celá vyjížďka by se dala shrnout do věty: poprvé s báwem, naposledy ve skupině víc jak tři mašiny. Byla to první větší vyjížďka s Kabriolinovým báwem. Napsal jsem ještě bývalému kolegovi co má nově GS500E a ten dal vědě

Vloženo: 24.08.2011
    Uskutečněno: 05.07.2011
  • Jak jsem sestřelil větroň

Aneb jak přitáhnout lidi na letecký den...

Vloženo: 20.06.2011
    Uskutečněno: 16.06.2011
  • Neprůstřelný hadičky

Tak jsem konečně vyměnil stoleté gumové hadice za pancířky. Objednal jsem je z tohoto e-shopu, který ve mě nebudil sice příliš mnoho důvěry, ale ve finále jsem naprosto spokojen. Nakonfiguroval jsem si barvu hadiček i k

Vloženo: 16.06.2011
    Uskutečněno: 11.06.2011
  • Honda Den 2011

Tak jsem se letos poprvé konečně pořádně sklouznul. Měsíc jsem očekával s napětím počasí na 24.5.2011 kdy v Brně probíhal Honda Den. Naštěstí bouřky tupounům z CHMU nevyšly... Vzal jsem si půl dne volna a po obědě vyraz

Vloženo: 29.05.2011
    Uskutečněno: 24.05.2011
  • Smrtící Ještěd

Foky s Kabriolinem naplánovali sobotní výlet na Ještěd. Já jsem původně chtěl jet do Hořic, na které jsem se moc těšil, ale nakonec jsem jel s nima, s tím, že na 300ZGH pojedu v neděli. Zajímavou vsuvkou byl můj úlet na

Vloženo: 22.05.2011
    Uskutečněno: 14.05.2011
  • Rotunda sv. Jiří a setkání se zákonem v Český Lípě

24.dubna na můj svátek jsme s Fokym vyrazili na horu Říp, kde jsme chtěli navštívit mě zasvěcenou rotundu. Do Roudnice jsme jeli nudně po dálnici. Cesta k Řípu byla strašně rozmlácená, takže tady už jsme se moc nenudili.

Vloženo: 26.04.2011
    Uskutečněno: 26.04.2011
  • (Ne)pracovní výlet do Roudnice

Na včerejšek jsme měli naplánované s kolegou tři služební cesty a protože jsme oba motorkáři a počasí bylo víc než luxusní, jeli jsme samozřejmě na mašinách. Cílová destinace byla Roudnice nad Labem. Tady jsme navštívili

Vloženo: 30.03.2011
    Uskutečněno: 29.03.2011
  • Krásná lednová vyjížďka

Celej den to se mnou dneska v práci při pohledu na to krásný počasí šilo. Nakonec jsem nevydržel a vytratil se z práce dřív. Původně jsem myslel, že jen konečně namontuju 12V zásuvku co mi na poličce leží od listopadu. N

Vloženo: 12.01.2011
    Uskutečněno: 12.01.2011
  • Krátká večerní podzimní

Bohužel jsem nemohl vyrazit dříve jak v půl čtvrté, takže jsem nemohl dát nic delšího. Vydal jsem se mojí oblíbenou trasou na Zvole, akorát jsme ve Vraným nad Vltavou neodbočil na Zvole, ale pokračoval rovně podél Vltavy

Vloženo: 21.11.2010
    Uskutečněno: 21.11.2010
  • Gorily v mlze

S Angie máme za sebou nejnáročnější vyjížďku od doby co jsme spolu. Na státní svátek jsme s Fokym (Burgman 400) a Kabriolinem (Kymco 500) naplánovali výlet do Českého Krumlova. Vyjeli jsme ráno kolem 9h a už v Jesenici

Vloženo: 18.11.2010
    Uskutečněno: 17.11.2010
  • Na Slapy a zpět

Dnešní počasí úplně lákalo na projížďku. Kdyyb nebylo popadaný listí, člověk by si řekl, že začíná jaro. Po dlouhé době se dalo jet sportovněji. Bohužel jsem nemohl dát nic delšího, tak jsem to vzal aspoň na moje oblíben

Vloženo: 14.11.2010
    Uskutečněno: 14.11.2010
  • České Švýcarsko / Sächsische Schweiz

Za celej svůj život jsem nebyl tolikrát v Německu jako za tuhle sezonu. Aby jsme si přidali další zářez naplánovali jsme si s Fokym výlet do Českého Švýcarska s malým nakouknutím do německé strany - Sächsische Schweiz.

Vloženo: 14.11.2010
    Uskutečněno: 13.11.2010
  • Dresdner Herbst :)

Před třemi týdny jsme se dohodli s Fokym na výletě k tolik vychvalovanému Louisovi a následné návštěvě Drážďan. Všichni nám říkali, že jsme magoři, když chceme jet v takový zimě do Německa, ale počasí nám nakonec celkem

Vloženo: 30.10.2010
    Uskutečněno: 30.10.2010