Honda VTR 1000F Firestorm (1998)

Vlastník barancek
Vloženo 31.8.2009
Aktualizováno 30.10.2011

moja zlta krasavica s ktorou sa neda rozlucit fakt

dovezena s talianska super zvuk vdaka vyfukom arrow este budu pancierove hadice plus cez zimu ma caka lestenie kolies a vselico ine ved zima je dlha.Takze doplnam dalsie info. Pribudli pancierove hadice,klin pod motor,zadny blatnik a aj to lestenie kolies uz prebehlo bola to makacka uf!Po kupe som menil retazovy kyt DID Xkruzkovy zlata retaz takisto gumy zadna bola zjazdena do kocky zle sa spravala v zakrutach tak som dal Dunlop Sportmax Roadsmart podla mna super pneu. Dalsi problem po nejakom case zacal klepat spanovak rozvodovej retaze a aj povolil. Cize odniesli si to nastastie len vyfukove ventyle takze som pre istotu menil aj druhy spanovak.Od tedy som nabehal par tisic kilometrou bez akychkolvek problemou takze dufam ze uz bude vsetko OK.

18yamaha18
18yamaha18 napsal 09.12.11 v 18:00

Nádhernááá mašina Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, plnú nádrž, kráásne počasie...

barancek
barancek napsal 31.10.11 v 14:27

dakujem brachodnes som ju bol este prevetrat a ide sa ulozit na zimny spanok dufam ze nebude dlhy a ty ako este jazdis?

-Jandys-
-Jandys- napsal 31.10.11 v 13:34

nádherná žlutá střela,super fotky,naživo však vypadá ještě lépe za 10.b kamoš

BorisVTR
BorisVTR napsal 06.03.11 v 23:12

Nadherne VTR v tejto žltej.Prajem hodne pohodovych km a davam 10 bodov

barancek
barancek napsal 16.01.11 v 18:10

diky vsetkym hanso28 no dufam ze sa stretneme a pojazdime pre istotu 0905261703 moje cislo lebo sa nejako nejdeme stretnut na ceste