Simson S 51 Elektronik (1990)

Vlastník M.a.x
Vloženo 17.8.2009
Aktualizováno 5.6.2012

Simsona jsem si vyskemral od tatky v 13letech.Od te doby uz uplynulo hodne uprav a hodne stastne i nestastne najetych km.

Takze jak jsem psal v uvodu Simsona jsem si doslova vyskemral od tatky v 13ti.Koupil jsem ho docela v katastrofalnim stavu (odrany,rezavy lak...Promackana nadrz,roskubane sedlo ...atd) ale i presto motor na tom byl v skutku vyborne i na svoje stari.Zacali na nem moje prvni skusenosti s moto rozjizdeni atd :... po nekolika tydnech jsem standart jizdu umel na vybornu tak ...a potom to zacalo.Moje prvni postaveni motorky na zadni kdy jsme urval zadni zasterku a zohl SPZ,byl jsem s toho uplne v soku ,jelikoz v te dobe jsem byl jeste technicky antitalent tak jsem si myslel jak jsem moc motorecku znicil.Po par mesicich jsem zacal svoji jizdu po zadni zdokonalovat na mistnim letisti v Banove.Tak mne to chytlo ze jsem zacal vymyslet nove a nove stunt prvky az jsem se dopracoval do dnesni podoby.I kdyz jsem si dal pres zimu simosona do takoveho spise sportovniho(silnicniho) stavu tak uz netrenuji jen si nekdy zablbnu.

Jinak k Simalovy:

Upravy: - zkraceni zadni i predni blatnik,zvednuta zadni cast sedla,mini blinkry v zadu ,Silnicni gumy Mitas M-O6 ,nove riditka s hrazdu,zavazička do riditek,nove rukojeti,ladeny vyfuk hikone,chromove zpetne zrcatka(vajicka),cire predni blinkry,sportovni filtr((origos s afk na simsony S51,vetsi hlavni trisky(72),zima 2009 komplet generalka motoru.

Trosku Historie:

Od roku 2005 do 2009 jsem najel na mojem simalovy pres 28 000 KM

Zima 2008-2009 komplet generalka motoru:Nove loziska,vyvazeni klikovky,nove spojkove lamely,vybrus,kontrola kolecek prevodovky...

Lubos92
Lubos92 napsal 04.02.14 v 13:48

Pěknej .

Fox8
Fox8 napsal 13.09.09 v 09:20

jj jozefe je pěkný. barva se ti povedla. Dávám ti 10b.
Jenom kurna tu modrů mate snad všeci asi tam opravdu vrznu tu bílů . maj sa je pekný jen ho neznič zase pičovinama