ČZ 175/477 (1969)

Vlastník machy94
Vloženo 2.8.2009
Aktualizováno 1.3.2010

Je to klasika čezeta 175/477, moje první silná motorka postadionu s11

Zkušenosti zatím získávám po polních a lesních cestách, sem tam si vyjedu na silnic. Myslím si že motorka má k ohledu na svoje stáří dostatečně velký výkon 13 koní, což v té době musela být špička. Kupoval jsem ji sice v horším estetickém stavu, ale motorově je ve výborném stavu. Motor je po GO a nyní je čerstvě zajetý. Motor táhne spíše ve vyšších otáčkách, ale stojí ji za to točit, protože zvuk je skvělý. Někdy do budoucna ji plánuju hodit do laku. Rád bych si do budoucna udělal řidičák na A1, ale nevím jak to s čízou vyřeším. Budu rád za vaše rady klidně napište díky

machy94
machy94 napsal 26.07.11 v 15:49

Číza šla pěkně do kopru... asi po dvou letech ježdění jsme zjistili, že celou dobu byly vyteklý přední vidle.. takže jsou cely zničeny a když jsem objednával starší na přesně tenhle model, tak tyhle moje vidlice měří 68cm a ty co mi došly mají 70cm... všechny mají 70... jen tyhle 68 takže to nepasuje..

Miky1300
Miky1300 napsal 14.06.11 v 12:19

Mám pocit že jsem tě tu viděl párkrát prolítnout, a musím říct, motor opravdu šlape.Jezdi opatrně, ať se dožiješ i silnější.Ale čízu neprodávej, já první jawku prodal, a doteď mě to mrzí. Však se jednou potkáme na "Aralu" a rád si čízu prohlídnu

Marcel_lisov
Marcel_lisov napsal 12.02.11 v 20:19

Taky bych dal 10B jak za slečnu , tak i za to jak si třeba pěkně vykytoval nádřž, že tam nejsou poznat důlky od nýtů...

keny626
keny626 napsal 20.06.10 v 11:01

Slečně 10b pěkná fotka xD.Jinak motorce taky 10B za dobrý pozadí xD

Rady
Rady napsal 15.06.10 v 07:25

hezke fotecky, hezka zachovala motka, tak at vam to spolu jezdi