Honda CX 500 (1981)

Vlastník overka
Vloženo 24.7.2009
Aktualizováno 30.7.2009

Super motorka na cesty.Nezničitelný stroj-údajně.

Moje první moto dovezená 2008 z Německa. V zimě prodělala generálku v garáži.Největším problémem bylo dobíjení, které už je v pořádku. Další úpravy byly víceméně estetické. Nově šité bílé sedlo,leštění a podobné srandy. Zpočátku jsem velmi ocenila mohutné padací rámy K motorce patří ještě dva kufry, s těmi jsem ovšem ještě neměla tu čest vyrazit.Letos spolu lehce projíždíme kopečky v okolí. Zatím jsem nenarazila na žádnou spřízněnou duši, která by jezdila se začátečníkem, tak brouzdám sama. Je velice pohodlná, zatím na cestách žádný problém. Pro holku sice trochu "těžká váha" ale už jsme si na sebe zvykly. Při vyšší rychlosti trochu plave, takže zatím jezdím spíše opatrně než rychle. Údajně nezničitelný stroj, tak jsem zvědavá, zda přežije i mé motozačátky, než ze mě bude "motorkářka". Krásná motorka, rozhodně má svou tvář, žádná tuctovka.

rama.dan
rama.dan napsal 29.01.17 v 15:10 10b.

vaau, krásný stroj, ať to svíští :)

Dáča.
Dáča. napsal 28.05.12 v 22:36

Máš jí pěknou se sedlem taky souhlasim moc pěkný taky se těšim aš vyjedu takže za 10b

Hashish
Hashish napsal 06.02.10 v 05:36

Krááása - hlavně to Guliari sedlo A tohle CXo, nemýlím-li se, loni v Křtinách bylo...

Jirboz
Jirboz napsal 02.02.10 v 08:23

Krasny stroj.Taky jsem ho vlastnil v provedeni GL Interstate.

p.epanica
p.epanica napsal 27.01.10 v 20:32

Pěkná motorka !! Honda do roku 89 tak to se přijeď podívat do Křtin začátkem září.