Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník Rik333
Vloženo 24.7.2009
Aktualizováno 22.3.2013

První dojmy - Koupe 28.10.07, 16.700km. Muj druhý motocykl. Vyjma zrcátek, širších řídítek a hrazdičky bez jakýchkoli úprav. Mam ho druhy rok, rocne najezdim 4-5 tisic kilometru. S Hornetem 900 jsem maximalne spokojeny.

Rozhodoval jsem se mezi Hornetem a Suzuki GSX 1400, nakonec jsem vybral horneta diky recenzim, ve kterych byl popisovan jako ovladatelnejsi a lehci stroj. To se nakonec ukazalo jako pravdive, jezdim hodne v prazskem provozu. Pred tim jsem mel Husqvarnu TE 610 LT ktera byla do mesta jeste lepsi, ale ne uz na cestovani po okreskach nebo dokonce dalnicich. Ctyrtaktni ctyrvalec je proste o necem jinem. Kultivovany tichy chod, excelentni vykon, ktery je kdykoli k dispozici. Motor je velmi pruzny a necha si libit i nepresnejsi razeni. Na trojku projedu celym mestem a motor se nedusi ani nepretaci. Nekdy mam sice tendenci radit za 7, ale. Co se tyce rychlosti, rekordy netrham, maximalky jsem nedosahl... pokazde se totiz vydesim kdyz mi Hornet pri 190km/h stale rve ruce dopredu a konec zrychleni a vykonu v nedohlednu Radeji mam dokonale projete zatacky pod plynem, byť v mensi rychlosti.

Docela dobre postrehy
První test nové Hondy Hornet 900
(Testy, 11.12.2001)
---

Dnes, 30.11.2009, jsem zazimoval. Za 2009 jsem najel 5.786 km, takze Hornik uz ma nakrouceno 25.526 km. Zatim jsem nemel sebemensi zavadu. Jen dnes jsem si vsiml ze je trosku mastna prava vidle, cili mozna budu muset nechat vymenit gufera. K vanocum dostal Hornet padaci ram SW Motech. Na jare se muze tesit na novou brzdovku, brzdove desticky, svicky a jako kazde jaro i filtr a olej.

Adry
Adry napsal 11.09.09 v 12:23