Yamaha XV 1100 Virago (1993)

Vlastník Lucky-Luke
Vloženo 22.7.2009
Aktualizováno 11.9.2011

Na počátku nebylo slovo, to je mylná představa pane faráři. Na počátku byl rám.

22.7.09

Co vám mám povídat. Je to moje láska, moje zlatíčko, moje princezna, moje všechno! Ale to bych nebyl já aby se něco nestalo. Vyhlídnu si mašinu, zavolám prodávajícímu a domluvím se s ním že se teda stavím. Do elektronickýho diáře si zapíšu jeho jméno, adresu a telefoní číslo. Paráda může se jet. Víte jak sem čuměl když sem dorazil do obce kde žije prodávající a zjistil sem že diář zůstal doma? Jako jantar! Že sem si nepamatoval jeho číslo je asi jasný, ale já v tom rozrušení zapoměl i jméno! A pak někoho hledejte! Potkám prvního domorodce a ptám se jestli neví o někom kdo by tady prodával čopra, chlapík ne mě kouká a povídá, "támhle bydlí jeden co má nějakou motorku, nevím jestli je to čopr, ale dělá to kravál" Řekl sem si, paráda, mám stopu! A když to nebude on tak jako motorkář bude vědět o ostatních motorkářích v dědině. A vyrazil jsem k domu který mi domorodec popsal. V popsaném domě nikdo nebyl a já začal brunátnět. Začal sem zvonit na sousedy a asi po pátém zazvonění vylezl domorodec číslo 2. V trenkách, upocenej a brunátnější než já. Jejda, povídám si, ale když přišla řeč na čopr evidentně pookřál a ochotně mi vysvětlil že domorodec číslo jedna mě poslal do špatné ulice a připoměl mi jméno prodávajícího! Jupí! Tomu se říká stopa! A tak sem prodávajícího našel! Motorka super, studená naskočila na první škrtnutí o tlačítko Start, zkušební jízda v pohodě, cena se po perném vyjednávání sesunula a my si plácli. Sepsali sme smlouvu podali si ruce jak se na správný chlapi sluší a já se stal majitelem Viraga. Jede se domů! Po kilometru jízdy mašina střelila do vejfuku a zdechla. A to že jako úplně. Ani světla nešli, zkrátka kaput. Já v tu chvíly myslel že ji sežeru! Naštěstí jen zoxidovaná pojistka a po její výměně už Barča nezlobila. Mám ji 12 hodin a tak zkušenosti žádný, to až tak za rok, ale myslím že každej ví že je to zkrátka super stroj. Při manévrování na místě mě obrovsky překvapila ovladatelností. Přijde mi ovladatelnější než šestkovej Fazer a to má skoro o metrák víc. No nic, jdu se mazlit! Doufám že se někde ve zdraví potkáme!Velké poděkování pro kamaráda Rosťu který jel se mnou a pomohl při jednání, Rosťo díky!Jarda

benďa135
benďa135 napsal 03.02.16 v 02:35 10b.

dost dobry pribeh

rohas
rohas napsal 02.02.14 v 20:12 10b.

Krásná zachovalá dračice za jasných 10b. Přeji mnoho pohody v sedle .

Findalf
Findalf napsal 23.08.11 v 23:42

Moc pekna - Live to Ride, Ride to Live

Tirrilca
Tirrilca napsal 22.08.11 v 22:18

a za 10 b. proste kus ..

kadlitoss
kadlitoss napsal 12.07.11 v 09:52

pěknej kousek , taky sem o ní přemejšlel , líbí se mi , přeju hodně km bez nehod - desítka