Yamaha XV 1100 Virago (1993)

Vlastník Lucky-Luke
Vloženo 22.7.2009
Aktualizováno 11.9.2011

Deník motorky
Nalezeno 23 záznamů

• Loučení

Tak přišel ten den kterej musel přijít a já svoji Virguli prodal. Myslel sem že budu mít radost že je prodaná a já můžu koupit další, ale není tomu tak. I slza ukápla když na ní nový majitel odjížděl a nebylo mi z toho v

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.09.2011
    Uskutečněno: 11.09.2011
  • Líbeznice 2011

Na tuhle akci motoparty Varani mě upozornil Balů Jarda a já pozvání rád přijal. Vyrazili sme s bráchou a akce se povedla. Vystoupilo asi šest kapel a bylo to vážně super i když asi pět hodin v kuse pršelo. Ale tenhle typ

Vloženo: 07.09.2011
    Uskutečněno: 27.08.2011
  • Mlejnka 2011

Tak mi to letos konečně vyšlo a já se po třech letech kdy jsem se z nejrůznějších důvodů neůčastnil podíval na akci hradecké party HoH Mlejnka 2011. Zázemí, organizace a atmosféra super. Ceny lidové, pivo dobré, ale co h

Vloženo: 07.09.2011
    Uskutečněno: 19.08.2011
  • Seč

Dneska sme si konečně vyrazili se Zuzkou a ona tak mohla otestovat oblečení a přilbu co sme nakoupili přez zimu a počasí vyšlo parádně. Ani zima ani vedro. Trasu sem naplánoval tak aby sme se podívali na Seč, sepsal sem

Vloženo: 12.06.2011
    Uskutečněno: 12.06.2011
  • Lék

Tak jsem včera pochoval svýho tátu a po všem tom trápení sem potřeboval lék na bolavý srdíčko a kam jinám si zajít pro lék než do garáže. Protože sem nakoupil nový oblečení, boty Steel, a vyklápěcí helmu pojal sem vyjížď

Vloženo: 16.04.2011
    Uskutečněno: 16.04.2011
  • První letošní vyjížďka 13.2.2011

Chtěl sem vyjet už včera když bylo krásnejch 15 stupňů, ale když člověk po zimě nenabije baterku tak holt nejede. Baterka na nabíječku a dneska se to už povedlo. Baterka do mašiny za asistence dcerky Moničky a za pomoci

Vloženo: 13.02.2011
    Uskutečněno: 13.02.2011
  • Prachov 10.10.2010

Když už je takový krásný datum a venku svítí puchejř tak se zkrátka musí někam vyrazit. Navíc je neděle a v úterý mě čeká první operace a ve středu druhá a nevím kdy mi doktoři dovolí zase jezdit protože mi ultrazvukem r

Vloženo: 10.10.2010
    Uskutečněno: 10.10.2010
  • Chopper start 14

Chopper start 14. Tak nějak sem si zvyknul na to že mi tyhle skvělé akce nejsou souzeny a tak sem úplně zapoměl že se jede „čtrnáctka“ a já mám volno! Ráno se mi nikterak nechtělo z postele, ale program byl jasný. Projíž

Vloženo: 26.09.2010
    Uskutečněno: 26.09.2010
  • Dobříkov

Jelikož sem byl včera zas po dlouhý době v hospůdce bylo dneska zapotřebí vyvětrat hlavu. A tak sme s brášulínem vzali naše hezčí polovičky a vyrazili. Neděle, odpoledne, všechno bude zavřený tak kam jet? Dobříkovice, ře

Vloženo: 19.09.2010
    Uskutečněno: 19.09.2010
  • Kateřina 2010

Tak se přiblížilo ono magické datum kdy se v motorkářském kalendáři spousty z nás skví nápis "Kateřina" Moc sem se na tuhle akci těšil protože se dalo tušit že zde potkám spoustu známích a když mi odpadnou vlivem nedosta

Vloženo: 23.08.2010
    Uskutečněno: 23.08.2010
  • Akce v Bystrém 18-20.6.2010

Tak tahle akce byla prezentovaná jako první ročník motosrazu na koupálku u Bystrého a podle toho taky dopadla. Motorek se tam prostřídalo asi patnáct, ale ten víkend za to stál do poslední minuty. Sešla se tam taková par

Vloženo: 20.06.2010
    Uskutečněno: 20.06.2010
  • Rychnov nad Kněžnou

Venku 8 stupňů, vítr, déšť, ale co, jednou sme se se Zuzkou domluvili že vyjedeme a tak sme i vyjeli. Že je zima? Že prší? Že tam fouká? To zastaví jen pozéry a slečinky, nás co motorkaříme srdíčkem to ani nezpomalí. Za

Vloženo: 11.04.2010
    Uskutečněno: 11.04.2010
  • Zrcátka

Tak vám takle jednou přijedu na parkoviště, vypnu motor, stočím řídítka do plnejch a zamknu je a slezu z motorky. Všímavější si teď říkaj "zapoměl napsat že vyklopil stojánek" nezapoměl - napsat - vyklopit jo. A tak se M

Typ: Oprava
    Vloženo: 07.04.2010
    Uskutečněno: 07.04.2010
  • Opočno - Dobruška

Sobotní výlet do Poděbrad nestačil a tak sme se Zuzkou vyrazili v neděli na výlet do Opočna kde jsme navštívili zámek a zámeckou zahradu a dál pak do Dobrušky kde byl naším cílem rodný domek Františka Ladislava Heka kter

Vloženo: 05.04.2010
    Uskutečněno: 05.04.2010
  • Poděbrady 2010

Kompletní fotogalerie Tak dneska byly na pořadu dne Poděbrady.Budíček v 6:50, v 7:00 z pelechu, v 7:30 zahřát mašinu a jede se směr Rohatý kolo ve Stéblové (děkovačka největší panu majiteli že nepovolil otevřít aby sme s

Vloženo: 03.04.2010
    Uskutečněno: 03.04.2010
  • Projížďka s Doktorem :-)

Dneska mě Doktor Trojda vytáhl na projížďku za což sem mu neskutečně vděčný! Vyrazili sme z HK směr Praskačka, na dálnici a za kamarádkou do MC Donalda na sváču a pak už sme nabrali směr Kolín. Omrkli sme Hadova Introušk

Vloženo: 01.04.2010
    Uskutečněno: 01.04.2010
  • Zkrátka smolař no :-)

Tak sme si z bráškou zase vyrazili na výlet. Má ještě smysl říkat že to neproběhlo normálně? Asi né co? Brácha se pro mě stavil, naložil mě na svýho Mauroše a vyjeli sme pro moji mašinu. Ujeli sme asi kilometr a vjeli na

Vloženo: 25.03.2010
    Uskutečněno: 25.03.2010
  • Konečně!

Tak konečně první vyjížďka! Ale jako že dvojnásobně! Brašule (KarlosHK) si v zimě koupil Mauroše a nenajel na něm ani metr, až včera. Takže premiéra jak hrom! Ale kdo mě zná ví že to nemohlo proběhnout normálně. Brašule

Vloženo: 20.03.2010
    Uskutečněno: 20.03.2010
  • Zima

Ta zima je už opravdu dlouhá. Monča už to nemůže vydržet :-)

Vloženo: 10.03.2010
    Uskutečněno: 10.03.2010
  • Chopper start 7

Venku krásných 10 stupňů, sucho a k tomu je na programu další ze seriálu Chopper vyjížďek Hada a Daronky. Sraz sem si dal s doktorem Trojdou na poslední pumpě v Hradci a je jasný že když jde o doktora Trojdu nemůže nic p

Vloženo: 24.10.2009
    Uskutečněno: 24.10.2009
  • Bikers Holy Mass

Tak sezóna se nám pomalu, ale jistě krátí a tak sem nemohl nepřijmout množící se nabídky na projížďku spojenou s motorkářskou mší v Josefovském kostele. Výjezd v 9:15 z Hradce se nekonal páč "doktor" Trojda se nám kochal

Vloženo: 19.09.2009
    Uskutečněno: 19.09.2009
  • Výměna těsnění.

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.08.2009
    Uskutečněno: 13.08.2009
  • 10.8.09 Tak dneska konečně projížďka! Připadám si jako ve snu:-) Jak sem obvykle výřečnej, tak dneska zkrátka nenacházím slova. Namotal sem sice "jen" 85 kilometrů, ale byly to ty nejhezčí kilometry v mím životě. Motork

Vloženo: 10.08.2009
    Uskutečněno: 10.08.2009