Kawasaki ER 6N (2008)

Vlastník obranoo
Vloženo 19.7.2009
Aktualizováno 1.3.2011

Supr do mesta a na kratke projizdky

1000 km do dvou tejdnu, jede skvele, este porad si zvykam

spokojenost spokojenost,

mam kufr kterej zvlada i sportovnejsi styl jizdy,

neni to zadnej sportovec a i tak mi dava naprdel, objednal sem zadnej blatnicek v RD ale vypada to tak ze si ho objednali vsichni najednou tak nemaj skladem

dokoupen zadny i prodlouzeni predniho blatniku, ucel splnilo ale moc se mi nelibi farba, mrknete na fotky

Uz ma 6000 km, par krat jsem byl na Slovensku. Porad jsem maximalne spokojenej. Je to takovej muj popracovni relax. Jestli nekdo uvazuje o koupi tohohle stroje tak maximalne doporucuji

tak jsem se nechal inspirovat od kamaradu a ted cekam na nove sedlo

sedlo uz prislo, jsem nadmiru spokojenej vzhledem a kvalitou provedeni - opravdu mne prekvapili, uvidime jestli se nejak zmeni uzivanim

Nogin
Nogin napsal 26.08.11 v 12:15

Ať slouží, oceňuji, žes ji vytopil jako funglovku a nešel to nějaký lehlý mrdiny, která je o 30 tisíc levnější. Jinak můj názor na to černý klíště vzadu znáš , jo a mimochodem je to první motorka u který jsem nanašel vejfuk

Jelen79
Jelen79 napsal 19.08.11 v 09:55

Hezká Kawka "sousede"! 10 bodů!
..kdyby ses chtěl někdy po práci projet, dej vědět

kawa...pavel
kawa...pavel napsal 29.08.09 v 21:03

pletu se nebo je taky koupená u Mototoni v Paskově??? mám stejnou i stejnou barvu a jak píšeš řidítka taky chystám přehodit...máš páru jak široký tam půjdou dát aby nebyl problém??? Jinak 10 b a ať to jede...

obranoo
obranoo napsal 26.08.09 v 11:14

ted pasu po sirsich riditkach a zavazickach pac ty rozsirovaci adaptery se mi nelibi, zadny blatnik pujde na stribrno at to tak do oci nebije

obranoo
obranoo napsal 26.08.09 v 11:13

mam novej zadnej blatnicek - ucel splni ale na nahace semi to moc nehodi. predny blatnicek taky, ten je fakt supr - nepari se z chladice kdyz prsi a ja zastavim