cfmoto_800mt_sport_kufryPROFIL MOTORKY

Honda CRF 450R (2006)

Neaktivní Profil uživatele

Vlastník no34
Vloženo 19.7.2009
Aktualizováno 20.7.2009
Zobrazeno 4 570x
HODNOCENÍ PROFILU OD 1 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Můj první uplnně nový vysněný motocrssový motocykl

Více fotografii

Recenze

Psal se rok 2006 a s kamaradem jsme začali řešit jaké moto přistane unás v garáži, po pravdě jediné cojsem věděl, že musí být fungl novýa to po velmi negativní a nákladnézkušenosti s jetým ostrým endurem nejmenované značky.

Výběr padl na Hondu, proč?

zkušenosti s výrobky Honda, překrásnej páteřovej a hlavně hliníkový rám, motor a velmi dobře nacpaný příbal, který čítal věci min. za 8-10 tis.Kč a to se počítá!

I přes to, že jsem se nemohl dočkat a oslavoval jsem nové motoden předemaž do rána a co každou minutu mi bylo na blití, na ten okamžik nezapomenu,jak v té prodejně stály 2 krabice a na nich stálo honda CRF450R06!

Se sestavením motocyklu jsem si dával na čas ale kolega už měl hotovo a šel ji zkusit jen tak ven, před barák, na ulici.Když jsem viděl ten odjezd, zježili se mi všechny chlupy na těle.

Kamoš to dorazil tím, že když se vrátil zpět, řekl pouze: Vole, to nechci, tahá to jako svině!!!, ja se rozchechtal na celý kolo a řekl jsem to je ono, konečně divočina!Další kapitolou byly úpravy, moto bylo naladěno jak pro mistroství světa(bohužel s jezdcem a jeho výkoností to bylo horší )a řádně jsem se do něj vysypal finančně(pozor, dnes již vím, že při prodeji vám to nikdo nezaplatí!!)

Prvně jsem začal s odpružením, bo to je základ.Je potřeba poznamenat, že všechny upravy se provaděly u kamoše (má profil slut) a to je kurva šikovnej servisak a motorkar.Bez řádného tlumení jses v terénu mrtvej.Takže ladene pruziny od Eibachu a nové nastavení.Dále komplet titan-carbon výfuk od WhiteBros., úprava sání+filtr KN, přetryskování a jehla od Dynojetu, tuning nádobka akcel.pumpy od BudRacing = 63 HP!!! a super průběh výkonové křivky.Přišli na řadu i další elex. doplňky a polepy.celkově jsem byl s motocyklem spokojen a nalítal jsem cca 130 motohodin.

Pro hobby jezdce je to asi strop i když je o něco dražší koupě se vyplatí.!

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Bodymovin
Bodymovin napsal 03.10.10 v 19:54

ten weyfug je fagt parada!

SLUT
SLUT napsal 20.07.09 v 20:50

Autor oné fotografie jsem samozřejmě já

no34
no34 napsal 20.07.09 v 18:19

Tak aby jste si nemysleli, že jsem si to koupání i s motorkou nechal pro sebe, tak jsem ji dal k motorce a je jako poslední

no34
no34 napsal 20.07.09 v 15:04

to stenberg:foto dám posléze az to ztahnu s mobilu ale je to vopruz podstatě musím dát moto do sřoubku, vše vyčistit znovu namazat atd.pakárna na 3 dny ale jinak nic strasnyho.ale jinak to byl masakr, jak jsem se lekl tak jsem jeste hodil hard attack jako sviňa.pak už jen voda...

roberto.cz
roberto.cz napsal 19.07.09 v 13:28

kua treba bud ejednou moje

Více komentářůTOPlist