Kawasaki ZXR 750 (1992)

Vlastník bubousek
Vloženo 15.7.2009
Aktualizováno 15.7.2009

Byla to moje prvni silná motorka.A jbyla to jedna z těch motorek jak já říkám hodná tím myslím,že odpustila hodně chyb,

Jak už jsem poznamenal byla to hodná motorka její výkon 100koní na váhu 225kg byl dostačujcí.Rám byl taky dobře konstruovaný,prostě klasický suprbike,když vše dám dohromady tak si myslím,že pro mě to byla motorka na naučení velmi dobrá,ikdyž člověk nemůže říct nikdy,že senaučil jezdit,vždycky se může naskytnoutsituace kterou člověk nemusí zvládnout.

Jinak co se týče spolehlivosti tak nemůžu říct ani popel na to,že jsem jí měl 4 roky tak jsem řešil jediný problém a to,že mě odešlo podavací čerpadlo na palivo cca 3000kč na inzerát pasovalo z kawí ZX9R.Jinak pravidelný servis samozřejmosrtí.Vzhledem k tomu,že tobyl r.v.92 a najeto měla 56000km tak jsem olej měnil po 6000km a nebo po půl roce.Jinak k motoru byl hlučnější,ale kdo zná kawu tak ví,že kava která aspon trochu neklepe tak nejede.No prostě určité vůle tam musí být..Takže ja dávám 1A.

kawson
kawson napsal 19.09.09 v 08:36

Super mašinka

Bigulin
Bigulin napsal 16.07.09 v 19:58

Super stroj...letel s 9tkou Buchlovaky jak za mlada To byvaly casy jinak davam 10bodu

cb36
cb36 napsal 16.07.09 v 18:21