Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník LukesGSX-R
Vloženo 9.7.2009
Aktualizováno 9.7.2009

Tak jsem postoupil dale a skusil jsem GSX-R 1000 K6,mam najeto teprve 1tis/km,tak uvidime

Jak jsem jiz zminoval me predchozi GSX-Rka 750,tak jsem neodolal a skousim litrovou K6. Ze zacatku mi moc nesedela,jine tlumeni,tlumic rizeni na okrasu a masazni vykon.

V momentalni fazi jsme ubral 2cm oleje z vydli,dal tuzsi olej do tlumice rizeni a nejake dobnosti,tak aby me vyhovovala. V teto chvili ji uz asi prodat nechci,tak nejak se zzivame,byl jsem ji skusit na okruhu,sice nam prselo,ale i tak parada. proste okruh je uuplne neco jineho. Pri jizde po prdeli se mi zda ze ma celkem dost odlisne teziste nez 750 a jak kdyby byla kratsi,ale nejspis to bude tim,ze temer 190koni ne chova nahore trosku jinak a neda se az tak moc regulovat plynovou rukojeti. Po prednim. no coment. proste parada a teziste celkem dost na predku,cou je lepsi i na brzdeni. Nakonec snad spokojen a doufam,ze to bude lepsi a lepsi.

Redbois
Redbois napsal 28.10.09 v 09:22

Krásná přeně po takové sem toužil,nakonec mám CBRko asi bych jí nezkrotil

KUBAS-SDC
KUBAS-SDC napsal 29.09.09 v 18:43

tak kamo, a mame po sezone doslovne, koukej schanet laminaty, at muzem brousit okruh muzeme si gratulovat, prezili jsme a to na nas byl vysoky kurz

Michal-GSX-R
Michal-GSX-R napsal 13.08.09 v 23:38

No jo Jasných 10 b.
Prostě tady ten model byl a stále ještě je pecka
Ať slouží...

saly.pce
saly.pce napsal 17.07.09 v 15:52

A to buď rád, že k Vám nejedu já Já vím, že víš

LukesGSX-R
LukesGSX-R napsal 14.07.09 v 22:04

Jojo to zname. vsak jak jsi jel k nam,tak nasi a vsichni sousedi vedeli jaka jede masina