Kawasaki ZX7R (1997)

Vlastník Ejs
Vloženo 8.7.2009
Aktualizováno 18.5.2010

Krásná, vášnivá, zrádná, náladová, prostě milenka

Jel jsem ji jen vyzkoušet pro kámoše a byla to láska na první svezení. Když začal kámoš otálet, musel jsem ji mít. Vyčítají jí hmotnost, já tvrdím, že jí dává stabilitu.

Jinak první seznámení nepostrádalo nádech romantiky, byl týden do vánoc, teplota přesně nula, jemně mrholilo a stmívalo se. V bazárku kde zimovala mi ji kluci nachystali a zahřáli a až když jsem na ni sedal a kluci se mně naprosto vážně ptali na telefonní číslo kam mají volat kdybych se nevrátil pochopil jsem jak velkej jsem blázen. Ale hrdost byla silnější, už jem byl navlečenej, kokoska na palici tak jsem prostě nasedl a třesoucí se rukou přidal plyn. Poslouchala na slovo, ale vyvést ji za město bylo poměrně dobrodružné, hlavně namrzající koleje od tramvají zlobily opravdu hodně. Pak se ale otevřela silnice s čistým asfaltem a najednou mi tahle divoška začla ukazovat v čem je její kouzlo.

Co všechno umí jsem začal vlastně objevovat až na jaře, ale ten předvánoční týden jsem se prostě zamiloval

DASOU
DASOU napsal 31.08.11 v 13:16

Paneboze ta je krasna!! Chtel bych ji mit v garazi! Jasnych 10b

Georg34
Georg34 napsal 21.05.11 v 16:11

Chlapi svoje milenky mají rádi za co chytnout, tohle není díkybohu žádná vychrtlina

Sphere
Sphere napsal 12.05.11 v 17:20

Pěkně udělaná holka 10b a a´t to frčí

woko
woko napsal 18.04.11 v 20:05

Ciao zelenej Jsem Tvoje sousedka z České, tož tak. A s Monsterem po městě? U každého semaforu pravé peklo, neb nahat a tudiž hřeje

woko
woko napsal 17.12.10 v 12:46

Ahoj sousede ...A já že kdo mi to ,,zelení" kolem baráku, teď už vím. Hezký to máš, tak ať dobře slouží.