Minibike Nezařazené (Čína) (2007)

Vlastník pujdeme_domu
Vloženo 5.7.2009
Aktualizováno 15.12.2009

Minibike Čína (2007)
Jednoduchej stroj,takže ani moc nevadí,že se skoro furt sere

Myslim,že dobrej vercajk pro naučení se souhry těla se strojem,není třeba se až tak bát pádů,pokud se na to člověk dobře ustrojí,tak není žádnej problém vysekat se i 20-30 krát denně,horší je ale pak to,že většinou je dřív třeba opravit bajk než masírovat naražený svalstvo a dezinfikovat sedřený části kůže
Myslim,že to je fakt výborná průprava pro cokoliv většího i z toho hlediska,že se na tom dá daleko snáz naučit odhadnout mez přilnavosti v zatáčkách,na brzdách,atd..,a to z toho důvodu,že si z finančního hlediska případný opravy můžete dovolit až k tý mezi zajít..

-přibyla další číňanka s hromadou dílů,když srovnám sérii a upravenej motor (bb5,karbec 15 (nebo 19),snake,... )tak je rozdíl ve výkonu znát jako prase,ke spokojenosti mi chybí už jen spojka a klapky,začnu asi na klasice a časem zkusim čtyřjazyky..

Jawař
Jawař napsal 13.08.09 v 20:55

Ty závady, to je na román. Mám ty zmetky doma dva. Napřed mě to i bavilo,ale teď radši jezdím na větších z mých motorek. Zase se na tom dá blbnout na malém prostoru. A co bych pro děti neudělal.