Jawa 125 Dandy (2001)

Vlastník Onisek82
Vloženo 26.6.2009
Aktualizováno 15.4.2013

Byla od kamaráda a byla za slušný peníz. Musel jsem toho na ní dost udělat, ale teď se bude už jen jezdit.

První dojmy - Je to taková městská potvora, po městě v pohodě. Na takový střední vzdálennosti se taky dá.

Náhodou jsem ji objevil u kamaráda mezi slepicema, senem a dalším bordelem. Koupil jsme ji a dal dohromady. Teď je po GO a já konečně vyrážím na silnici. Snad seženu i pár dobrejch kamarádů. Všechny zkušennosti sem časem dodám.

Tak po čase ježdění a první tisícovce km si zatím na nic nestěźuju. Po městě se jezdí pěkně i na menší výlet je to pohoda. Asi mám stěstí, ale zatím všechny velký (i malý) závady se mi vyhnuly.

Je to trochu vybrátor, ale dá se to.

golem92
golem92 napsal 03.09.09 v 22:35

Cus no jo mas ji fesnou,ale nejak jsme opomeli nasi vyjizdku???Musime to domluvit...jinak davam 10bodu a doufam,ze se potkame na jawaci 2009...hodne stastnych km bez nehod a poruch

Radunov
Radunov napsal 10.08.09 v 21:16

zdravím, měl by jste někdo zájem o účast na moto srazu Jawy dandy? Kdyžtak piste na e-mail: machinho@centrum.cz...určitě napište, předběžně by se to mělo konat v Jičíně, zatím čau motorkáři

grovestreet
grovestreet napsal 02.08.09 v 23:26

Tak hlavně ať už je v pohodě a jen jezdíš

Milan1963
Milan1963 napsal 27.06.09 v 12:31

Tak at ti hezky jezdí a užívej si ji.