Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2004)

Vlastník busakvlk
Vloženo 24.6.2009
Aktualizováno 11.9.2010

Mám ji od května,dovezená z Německa měla najeto 4500km.Automat.mazání řetětu,LED zadní blinkry a bílé světlo,jinak origo stav.

Takže,tacho ukazuje 9800km a tak nějak jsem si jí ještě pořádně neužil Měl jsem v plánu ji tak za 2-3 roky prodat,ale už vím,že to bude na dýl. I když jedu "pomalu" pořád musím čekat na ostatní ta motorka je prostě rychlá od přírody. Dal jsem jí i trošku zabrat a projevila se snad jediná slabší stránka...zmodraly kotouče,při fakt ostrém brzdění se mi roztřepala řídítka (asi zvlněné kotouče) no a rozhodně kupuju pancéřové hadice.Brzdy jsou sice silné i přiměřeně ostré,ale málo citlivé a páčka při tvrdším zacházení změkne. No,ale nejvíc mě štve "falešný neutrál" mezi 5 a 6kou. Chce to jít po řadičce trošku tvrději a v poho. Hlavně a ze všeho nejvíc mě doslova s..e,že kdejaký slabomyslnější jedinec tuhle motorku bere jako výzvu a snad za každou cenu mě musí předjet.Už nejednou jsem musel na brzdy jen aby se blb vlezl do zatáčky přede mnou... Jinak jsem maximááálně spokojený akorát benzin a gumy by mohly být levnější...

MilanBlack
MilanBlack napsal 21.11.10 v 17:43

za ten ohnostroj 10 bodu to je super foto hodné štastných km a někdy na srazu těchto stroju,se těší milan buznak,smečenák

K.š.a.n.d.a
K.š.a.n.d.a napsal 22.10.10 v 22:11

hodně šťastných km

majkys
majkys napsal 26.08.09 v 08:00

Tiše závidím, ale přeju spoustu jen příjemných zážitků z cest a návraty dom na této raketě ve zdraví Ahoj Majk a za 10

Dave8452
Dave8452 napsal 18.08.09 v 10:17

Moc pěkná!! Ať ti to jezdí kámo.

mari
mari napsal 25.06.09 v 23:46