Blata Origami B1 (2006)

Vlastník Myšák.S
Vloženo 23.6.2009
Aktualizováno 23.6.2009

Minibike pochází z továrny Blata tady u nás v Blansku,proste český ručičky nó. Presný typ je Blata Origami B1 kit... Skvělé svezení na okruzích..maximalka je 80 km/h.

Tuhle masinku sem dostal v mych 14 letech...jezdil jsem s ní v zime po halách kde jsem se s ní nekolikrát vyválel...Pak už ae přišlo teplo a zacal sem jí brát na silnice,okruhy,dráhy a táák. Lítal jsem vsude kde se dalo...ae na okruzích nejvíce. Dokonce se me i s ní podařilo zklouznout (po asfaltu) takze jsem si rozpáral komplet ryfle ae jinak jsou zážitky samé kladné sem s ní spokojen až na spojku která když se zahřeje tak nemá tak dobrou akceleraci,býváválo to v pohode ae od te doby co co tam mam nove klestiny tak zlobí. už to bylo 4x na serizeni a porad to nedokazali vyřešit. už me to stve.

Myšák.S
Myšák.S napsal 23.06.09 v 21:46

hehe no nejaký ten pátek už jí mám skoda ze sem nenasel foto jak jí mám ted poleponou podle meho gusta

roberto.cz
roberto.cz napsal 23.06.09 v 20:11

hej ty kurvo ty jsis to koupil? a ot ja setril ze na vanoce!,,,, jses haajzl no nic alespon se zvezu.. ale jak jsem jezdil na te ctyrkolce tak to byla nejviiic brutalita!!!