Honda XRV 750 Africa Twin (2000)

Vlastník ALW
Vloženo 22.6.2009
Aktualizováno 6.10.2017

Tak jsem čenžnul motku - koupil jsem Africu Twin 750.

První dojmy - bla bla bla

Podle všeho v terénu nejezdila, pochází z D, ale jezdí tady už pátým rokem, v dobré péči, aspoň podle slov kluka z Hondy, co mi ji zkouknul před koupí. Tak uvidíme, jak si s ní budu rozumět, je to změna oproti Fazeru, všecchno je jiný (dvouvál x čtyřvál, Véčko x řada, enduro x cesťák atd.). Letos asi žádné dlouhé cesty nebudou, ale doufám, že si na ní zvyknu a někam vyrazíme, brácha taky apgrejdoval

Po dvou sezónách zatím maximální spokojenost, proběhly drobné úpravy a další určitě budou, nicméně není kam spěchat, myslím, že spolu vydržíme...tedy pokud nás tahle vláda nepoloží na lopatky, pak by motka šla jako první

Tak jsem si nechal přešít sedlo od extrem-polster.com a po první stovce km je to gauč ) v porovnání s původní lavicí.

Jj, tak se vyskytly nějaký důvody, který vedly k prodeji Afričky. Ale koukám po jiné, nemůžu na ní říct špatný slovo. A když neseženu, Alpík nebo Varan to může taky nahradit

Petr67
Petr67 napsal 25.10.11 v 15:29

Krásná Afrika a dobrá volba. Přeji mnoho pohodových km v sedle endurka. Dávám 10b

Speed
Speed napsal 07.01.11 v 09:20

moc peknej stroj i barvy hodne statne najetych km

KADDAK
KADDAK napsal 08.01.10 v 10:34

zdáár ... kóónečně si přišel na to, jak má vypadat cestovatelská motka, áá jak má mít motor uspořádaný válce !! aháá ??!!
ať to lítá!
ps: co tu "small" motku ? už je v garáge ?

mrwolfer1
mrwolfer1 napsal 07.08.09 v 05:06

good :)

Alan-2
Alan-2 napsal 30.06.09 v 22:30

Móóóc pěkná, trikolóra je prostě trikolóra , na tuhle mašinu se zviká móc dobře, toho se neboj .