Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník jesss
Vloženo 22.6.2009
Aktualizováno 29.4.2010

První motorka, před kterou mě hodně lidí varovalo a pár lidí mi jí doporučilo... Chtěla jsem jí věřit, věřila jsem a mě nezklamala.

Hodně lidí mi říkalo, že je to na úplný začátek sebevražda, a že si mám koupit 125. Našli se i tací, kteří mi jí doporučili a já na ně dala. 22. 5. 2009 jsem si mého nového mazla přivezla domů. Od začátku mi sedla... Sice hodně špatně došlápnu na zem, ale zatím se to vždycky zvládlo. Máme najeto zatím 1200km, ale zatím si nemůžu vynachválit.

29.7.2009 - Tak mámeza sebou 2500 kilásků, první výměnu oleje a zatím bez jediný nehody. Čím dál víc se mi zdá, že je to mazel, kterej je dobře ovladatelnej, dobrej i na začátky a nezlobí. Perfektně si rozumíme a zatím obě posloucháme. Zkusily jsme si i jízdu v celkem brutálním dešti,z čehož jsem fakt měla vždycky největší strach, ale zvládly jsme to Svezly jsme se spolu zatím max 160km/hod, ale pro začátek víc ani nehodlám zkoušet.

23.4.2010 - Tak jsme spolu najezdily celkem kolem 6000. Užily jsme si spolu dost a kočka šla do světa. Snad na ní bude novej majitel hodnej...

Axorek
Axorek napsal 24.02.13 v 09:51 10b.

Pěkně vám to spolu ladí barva laku a barva vlasů :)

Martin_SV
Martin_SV napsal 24.01.12 v 19:27

MOC VÁM TO HOLKY SLUŠÍ

C.B.R
C.B.R napsal 29.12.11 v 05:48

pekna super

mr.faryn
mr.faryn napsal 14.12.11 v 17:53

Pěkná čertovská dvojice!Tak snad vám to tak bude slušet hodně dlouho

cat-nikita
cat-nikita napsal 06.11.11 v 23:18