Čína Yamasaki (2007)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 24 záznamů

BAJGI_23
BAJGI_23 napsal 06.10.10 v 15:43

SUZUKI125 ty si asi malá pičenka že? Co na tebe říkají doktoři? Je to každýho věc na čem jezdí. A ta motorka sice čína a jako co? Škoda slov na tebe.

jetofuk
jetofuk napsal 05.08.09 v 15:04

jak uz padlo, kazdy nema bohate rodice...nebudte svině
motorka pěkná

yery
yery napsal 04.07.09 v 07:47

nerikam ze jsem se ze zacatku nesmal to ne ale ted uz to jako moc sranda neni.ne kazdy ma bohate fotry aby jim koupili motorku za 80 000 on si na ni treba musel vydelat sam i kdyz je pravda ze za ty penize co ho stala tady ta motorka tak mohl mit treba nejakou starsi sendu

SUZUKI125 napsal 03.07.09 v 21:36

nebo pastu na zuby,kde bude prelepena a napsano originalni lepidlo YAMASAKI vhodne pro kazdy druh sroubu na motorce.

roberto.cz napsal 03.07.09 v 21:34

dostanes Lepidlo ala Yamasaki (samozdrejme bez naplne)

SUZUKI125 napsal 03.07.09 v 21:30

asi SUZUKI vratim zpatky ,ze nevyhovela mym narokum.A reknu jim at se jdu ucim od soudruhu do YAMASAKI at vi jaka skvela motorka za 30 tisic se da vyrobit.Zajima me asi k YAMASAKI davaji lepidlo zdarma nebo si ho musis koupit v originalnim shopu

roberto.cz napsal 03.07.09 v 21:26

loool zavit mi DAJI do obalky at si ho domontuju
myslim z ebudou stacit tak 30kusu na mesic

SUZUKI125 napsal 03.07.09 v 21:25

dobre udelas a kup si navic 3 motory,aby si dojel domu a jeste taky lepidlo co kdyby nahodou monteri od YAMASAKI zapomneli udelat zavit.

roberto.cz napsal 03.07.09 v 21:23

no tak to vyhodim do skarpy a valim kaupit znamou YAMASaKI

SUZUKI125 napsal 03.07.09 v 21:22

jo a co kdyz se ti povoli sroubky co potom no? roberto.cz

roberto.cz napsal 03.07.09 v 21:21

Kamo ja uz to naradi vyhodil pac je nevyuzity a jsou to zbytecny gramy navic

SUZUKI125 napsal 03.07.09 v 21:19

tak si uzivejte ty dve hodinky dotahovani,aspon vite jak vypada a funguju originalni naradi.Ja ani nevim jak vypada u me.Tak moc ste me inspirovali,ze se na nej pujdu zitra kouknout.

Ozias
Ozias napsal 01.07.09 v 12:13

sTRONGErr napsal 29.06.09 v 17:15

jo vytahuje, jednou kdyz jel odeme tak dal za 2 a z niceho nic mu spadl retez, ale to je detail ...

Kachenzi
Kachenzi napsal 28.06.09 v 21:54

Budu mluvit za svoju Motku (ta samá) co se tyče drobnych vad, tak mezi ne rozhodně brzdy NEPATRI zadní brzda se krásne vyrovná yamaze XT na ktere jsem měl tu čest se svézt (vzadu buben) a přední brzdí krásně.. to že padá motor vubec nevim jak tě to mohlo napadnout.. ano povolujou se šroubky, ale večinou jen na uchyceni sedla a povrchovych šroubků. Mám najeto 2.5 tkm a žádná vetší porucha, vyměnil jsem si řetez protože se strašne vytahoval (drobná záváda) a svařil uchycní zadního plastu na držení blinkru a spz jelikož jsem přeletel přez hrb ve dvou a solidne to dopadlo.. tak jsem si to urval no :D ale to byl muj boj, tlumič jsem přitáhl a mám klid..a to že jednou za mesic, te motce venuju dve hodinky kdy si pro JISTOTU vše dotáhnu.. to mě nijak netíží

Ozias, pekná :)a co ten řetez, vytahuje se ti?

sTRONGErr napsal 25.06.09 v 15:24

to uz je trochu trapas co tu pisete.. ze zacatku to byla sranda ale ted co tu pisete je dost pod urovni ...

roberto.cz napsal 21.06.09 v 20:16

TAy si myslim.. je to podle me jedna z nejpovedenejsich 125ccm na soucasnem trhu.. to z toho ze to nema USD vili.. hlinikovou kyvku.. radialni brzy.. funkcni podvozek... nebrzdici brzdy... ale ten POCIT sedlat RENOMOVANOU znacky jako je YAMASAKI stoji za ten hrich primourit obe oci.. plus ritu a zatahnout penis do bricha a koupit tuto masinku s vyhodaMa ze se clovek muze vychloubat ze ma proste YAMASAKI! ale ty VRATA nemaji chybu!

SUZUKI125 napsal 21.06.09 v 20:11

ta hlinikova kycka nema chybu..a ty obraceny USD vidle od marzocchi nemaji chyby.. plus radikalni brzdy ve spojeni s nejmodernejsim podvozkem davaji ty nejlepsi pocity pri dotahovani sroubku. Ale jinak kde se na to muzu kouknout na zivo? hodne by me to oslovilo ale musel bych prodat mobil a bych na ni mel.

sTRONGErr napsal 21.06.09 v 11:23

hosi vy ste hovada :D:D

roberto.cz napsal 19.06.09 v 21:48

vrata 4eber!

SUZUKI125 napsal 19.06.09 v 21:47

Ale ty vrata fakt pekny.Ale proc to fotis s tim vrakem?To budes zpravovat nebo to budes prodavat?Ty vrata to kazi fakt moc

roberto.cz napsal 19.06.09 v 21:02

za ty vrata ti davam 10b kaamo! fakt pekny akvalitni jak vidim.. kd ejste je koupili? potrebujeme taky nejaky.. a ty vase jou fakt pekny!

roberto.cz napsal 19.06.09 v 20:59

Mate pekny vrata zavidim

SUZUKI125 napsal 19.06.09 v 20:59

slusnej stroj z Číny hned bych menil.Co myslis temi drobnymi zavadami? jako ze upadne motor,vytaci se sroubky za jizdy,nebrzdi to ?:D:D