Honda CBR 600F (2003)

Vlastník Yves
Vloženo 19.6.2009
Aktualizováno 16.8.2021

Můj nynější mazel Aloha Dovezena z Itálie v super stavu, jen s ohnutým pravým kotoučem a trochu vytuněným blinkrem.

První dojmy - Dobry Dobry Dobry

Doufám, že toho spolu ještě hodně najezdíme, myslela jsem si, že ji prodám, ale ona se nenechala

Zvládly jsme spolu Transpublik 2009, pak byla trochu delší odmlka, ale teď je zase nachystaná na sezónu 2010, tak jí snad nepromrháme Dostala nový olej a lehce jeté Dunlopky

Na své 21-té narozeniny jsem si nadělila motoškolu v Kolíně - kurz bezpečné jízdy a vřele doporučuji - krásně jsme se s motorkou seznámili a začínáme si věřit

Absolvovala jsem také super akci ITT Tour 2010, třikrát sláva řediteli závodu, na které jsem si teda vyjezdila na prdítku puchýř, ale za těch 450 km to stálo Příště to možná bude i bez diskvalifikace

V deníku zachycuju Alohy strastiplnou cestu k novému zevnějšku. Z původní trikolory nechávám dělat bíle-bílou, jako vypranou v Perwolu Doufám, že se někdy dočkáme kompletní kapotáže, trochu máme problémy jaksi tuto část dokončit :-/

Mno, jako další byl laďák od Giannelli. Sehnala jsem ho za slušný peníz tady na m.cz v Bazaru, naneštěstí ke mě nikdy nic nemůže přijít v pořádku - ještě že má Aloha skvělýho Doktora Takže máme perfektní svod na míru. Co se týče zvuku, nejdřív jsem byla zklamaná, ale nakonec když se člověk zaposlouchá do toho bublání a vidí, že se přece jen každý na ulici otočí, tak je to v nejlepším pořádku. Holt to budu jen trochu víc točit

Nezahálela jsem, umyla jsem ráfky a nalepila proužky. Pěkně to zvýraznilo kola ale nelekejte se - mám křivé ráfky, lepila jsem úplně rovně dokola Miniblinkry už jsou taky přepájené, jak jsme zjistili, nejsou ukostřené (to asi každý ví jen já jsem z toho překvapená ), takže příště bych to už zvládla klidně sama Jo a blikají ostošest

Už se chystá černočerné plexi od MRA, jen co ho přidělám, tak zas hodím fotky
Taky ještě budou speciální polepy, aby byla jedinečná a aby ji každý poznal na první pohled Už jsem na tom začala pracovat, ale jaksi se mi nedostávají finance, tak snad příští měsíc

Juraj22
Juraj22 napsal 17.02.21 v 06:37 10b.

Hmmm, krásná motorka a krásná žena, co víc si přát

Dr.Cvak
Dr.Cvak napsal 13.02.13 v 20:35 10b.

ta bílá vypadá hodně dobře

Honza-suky
Honza-suky napsal 01.06.12 v 22:04

Nádherný rychlo palný SÁŇKY..:) Jasných 10 bodů. Ať dlouho slouží, a přeji spoustu bezpečných kilometrů..:)

TomPetr
TomPetr napsal 09.02.12 v 07:46