Yamaha XV 1600 WildStar (2002)

Vlastník maco007
Vloženo 10.6.2009
Aktualizováno 10.6.2009

Jsem druhym majitelem teto motorky. Predchozi majitel ji docela vymazlil. Docela si libuju ve zvuku Vanse&Hines vyfuku. Myslim, ze docela budi pozornost :)

Zkusenosti zatim moc neni, ale hlavne nemam prilis s cim srovnavat, moje predchozi CZ175 je jaksi nekde jinde ze ;). Presto si myslim, ze nic lepsiho v mnou hledane kategorii cruiseru asi neni k sehnani. Nechtel jsem nejaky prilis moderni cruiser s ustrizenym zadnim blatnikem a vubec mi nezalezelo na vykonu (to neplati o zvuku). Kdybych se hnal za vykonem tak si koupim nejakou silnicni sportku a budu se honit za adrenalinem, jenze moje priority jsou uplne jinde, takze pro me neni problem jezdit podle predpisu :). Hledal jsem nejaky kompromis mezi moderni technikou a old-style designem. Wilda vyse zminovane splnuje na 100%.

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 24.09.09 v 21:49

Užívej si jí hlavně proto,že sis jí mohl pořídit už tak maladej,to je pecka S rychlostí také souhlasím a to ,že je wilda i exklusiv retro kousek také.Je to má srdcovka,tak nemohu jinak než 10 b

kulda
kulda napsal 08.07.09 v 20:16

ahoj tygre konecne nekdo s moravskoslezkeho kraje wilda je super stroj udelal si jen dobre mas ji moc peknou doufam ze nekdy spolu vyjedem davam 10 bodiku

Večis
Večis napsal 16.06.09 v 21:16

Nádherné chromované vidlice, ještě lepší kufry a super laďáčky.myslím si že Dieslová lokomotiva se může jít se svým zvukem vycpat. Přeju hodně spokojených kilometrů...

bastik.
bastik. napsal 12.06.09 v 16:03

Wilda je úžasný krasavec tak hlavně opatrně ať ho nepoškrábeš. Přeju moc šťastných a pohodových kilásků v sedle. Dávám jasnou 10ku. Zdraví Baštík

rolff
rolff napsal 12.06.09 v 14:20