Yamaha WR 125X (2009)

Vlastník Maty17
Vloženo 6.6.2009
Aktualizováno 30.6.2009

Krásnej supermotard.. Na první pohled velikostí vůbec nevypadá jako 125.. Zatím jen zajíždím.. Super ovladatelnost,řazení jako po másle a brzdy jsou přímo skvělý a ten její zvuk žeru :D .. Tak uvidíme po těch 1000 co z toho dostanu ale, u týhle motorky půjde hlavně o sílu :)

Tak zajetí je za mnou olej a filtry nový.. No jeste než jsem tohle stihnul jsem ji dal uz poradne zabrat.. picovinky na zadnim kole a celej zadek ma urvanej.. nejak jsem to polepil a dalo se s tim jezdit takze tedka ji ceka poradna oprava.. Jinak ta maximalka je na nejakejch 115 - 120 .. Ale ve meste na tu 3 se clovek mezi autama pěkně vylbne.. :P

milanzámostny
milanzámostny napsal 07.06.19 v 22:13 9b.

Ahoj. měl bych prosbičku. Jestli jsi stále majitelem moto WR 125 X chtěl bych poprosit zdali by jsme se mohli setkat. Chtěl bych ji vidět na živo přemýšlím o její koupi pro syna. Nebo v případě že ji již nemáš, nevíš o někom v blízkém okolí. Jsem z Hostomic.

Děkuji za odpověď na SMS a nebo volat
Zámostný tel 724482375

peaceices
peaceices napsal 22.10.10 v 22:18

Jak je to s výškou sedla?U ostatních sem četl že s 189cm má problém postavit se na špičky, je sedlo opravdu tak vysoko?Jinak nádherná motorka!

....Miloš....

Martic napsal 16.11.09 v 17:47

Máš ji pěknou -dobrej stroj
dávám plnej počet .
Tak ať pěkně lítá
A přes zimu si trochu pohraj s profilem - přihoď foto a popis .