Suzuki GS 500E (2003)

Vlastník žabák
Vloženo 26.5.2009
Aktualizováno 26.5.2009

Motorka zakoupena v česku Jsem 2 majitel.Jelikož jsem menší postavy tak mi plně vyhovuje .Vybavení-padací rámy,plotna.plexištít ,navigace.

Skušenosti s touto moto zatím velice dobré. I když se už jedná o starší konstrukci je velice zdařilá . Jízdní vlastnosti velmi dobré díky dobrému podvozku zejména centrálnímu perování které se nechá seřizovat podle požadavku jezdce.Celková konstrukce je robustní a nechá si dost líbit ,včetně motoru který patří v této kubatuře mezi tzv.držáky. Brzdy jsou obě kotoučové a zajištují velmi dobrý brzdný ůčinek .Přední vydlice by mohly být o něco tvrdší aspon u modelu 2003.

Celkový dojem-moto působý uhlazeně nikde nic nevyčuhuje .Výkon motoru 34 kw.ji řadí do spodní řady svých mladších konkurentů ale to je srovnáno jízdnímy vlastnostmi.- motor je vzduchem a olejem chlazený 2 válec velmy zdařilé konstrukce.jednoduše seřiditelný.spotřeba do 5 l na 100km.a to se musíte dost snažit-.spíše méně.maximálka okolo 175km. v otevřené verzi.Na údržbu je nenáročná ,je však nutno hlídat hladinu oleje v motoru. nová motorka však olej skoro nebere -jedná se o starší modely co mají něco za sebou.Za 2 roky co jsem její majitel se nevyskytla žádná větší závada nepočítám počáteční seřízení motoru.Mezi malé mínus bych bych zařadil absenci palivoměru a nemožnost seřízení tvrdosti předních vydlic pro ostřejší jízdu u tohoto modelu.jinak otáčkoměr je u tohoto modelu již elektronický takže odpadájí problémy s náhonem.

Želva_2
Želva_2 napsal 12.10.09 v 22:11

Pěkné géeso. A poměrně nové. To se počítá. Tak ať ta zmíněná spolehlivost vydrží co nejdéle. 10 bodíků

istonbike
istonbike napsal 27.05.09 v 10:39

Táhle barevná kombinace se mi vždycky líbila Už jsem pro ní taky skoro jel,ale než jsem dal dohromady prašule někdo mi jí vyfoukl Tak jsem vzal její přímou konkurenci Dávám za 10 a ať slouží