Kawasaki GPZ 500 (1994)

Vlastník zebas
Vloženo 24.5.2009
Aktualizováno 1.3.2011

Nakonec vyhrála nad ER-5, CB 500 a GS 500. Možnost srovnání nemám, ale s výkonem a brzdami jsem spokojen. V září 2010 byla prodána.

Tak už jezdíme druhou sezonu. Nedávno jsme dosáhli 10 000 najetých kilometrů. K motorce se hodí přísloví "Za málo peněz, hodně muziky". Níkde mě nikdy nenechala, byly jen problémy s elektrikou, což jí s ohledem na stáří odpouštím. :) Rádi jezdíme zatáčkovité úseky, na rovince už trošku chybí výkon. Jel jsem na ní 180kmh, šlo by ještě víc, ale nechci jí moc trápit. Motorka je nyní na prodej, doporučuju jí pro začátečníky, kteří nemají dostatek peněz na nový stroj. :) Já už pošilhávám po ZX-9R ;)

zebas
zebas napsal 27.06.09 v 22:51

Tak byla kočka v servise na seřízení a spotřeba klesla cca o litr. Teď mi bere do 5.5, takže paráda.

User_not_exist
User_not_exist napsal 27.06.09 v 14:03

Můj osobní rekord je 4,8L a to jsem někdy drkotal na 3,5tis./ot ... - od čtvrtýho kvaltu tam člověk prostě musí mět těch 7-10 tisíc ot/min. ... - a to potom se blíží šesti litrům ...

enusim2
enusim2 napsal 05.06.09 v 12:15

ze by kapota dala litr-litr a pul navic? ja sem ted jel dalku 150 km a pianko 90-100 a za 4L cca

zebas
zebas napsal 05.06.09 v 09:47

Přišel jsem na to, že jsem nebyl schopnej dotankovat plnou nádrž, což se mi povedlo až teď naposled, tak se to třeba pohne dolu o něco. Ale o moc asi néé, nevim jestli je to normální no. Mam velkej odpor vzduchu, když tam není kapota.

Perda
Perda napsal 04.06.09 v 12:22

Spotřeba 6 litrů mi přijde docela dost, asi jezdíš pořád v červeným ne? Já jsem se na 6 dostal jen na okruhu kde otáčky nepadaly pod 9000.