Honda XR 125 (2006)

Vlastník KARLmaster
Vloženo 17.5.2009
Aktualizováno 17.5.2009

Honda je malá, lehká motorka, která je vhodná převázně pro začátečníky, do města a do lehkého terénu.

Hondu jsme dostal, když my bylo patnáct. První rok byla na chatě, protože řidičák je až od šestnácti. :D Tam jsem jezdil po lesích a užíval jsme si. Od šestnácti jsme začal jezdit na silnici a musím říct, že mě nemohlo potkat nic lepšího. Díky nedostatku výkonu a maxinální rychlosti kolem 110 km/h jsem asi ještě naživu :D. Když je řeč o výkonu, tak je sice malý, ale na 125 ccm úplně normální. XR je podle mého názoru, dokonalá motorka pro začínající jezdce a pro lidi, co nejvíce km najedou po Praze a nejezdí nějaké velké tripy. V kolonách je XR vděčné ( váží málo, je dobře ovladatelné a nedostatek výkonu ve městě nepocítíte). Nejdál jsme s ní byl na Slovensku, kam jsme jeli naprostejma "prdelema" a cestu jsme si krátili projížďkama v lese a po polních cestách, což XR zvládá celkem v pohodě. V terénu se XR celkem drží, pocítíte nedostatek výkonu, malej grip a ta přední vidle. Přední vidle je snad jediný trošku větší problém. Vidlice pruží vcelku dobře v tom problém neni. Problémem je průměr vidlice která je opravdu "směšná" (Na kole mám širší):D. v případě že jedete pohodovou rychlejší jízdou v terénu tak se nic neděle, ALE když za to vezmete, jedete na hraně a nedej bůh skočíte, tak se musíte modlit, aby se ta vidlice nerozpadla. :D jnak s ní není problém. Bohužel jsme na začátku sezóny 2009 boural (Madam mi nedala přednost a vjela kousek přede mnou na hlavní). Já jsme byl v poho, ale motorka to nepřežila. Vidlice je v trabu a všechno je zohybaný, takže je to podle pojišťovny totálka. :(

h0nz1K_XR
h0nz1K_XR napsal 12.06.09 v 22:55

krasne xRko ;) ... btw: myslel sem si ze jsem prase, ze špinavější XR snad ani neni než to moje... omyl :D jinak škoda te totalky... ale určitě maš aspon díly co ? bych jich par potřeboval

wáca
wáca napsal 18.05.09 v 21:18

jj chudáci vidle,a ta poslední fotka auauau.hlavně že seš celej.

Neddy
Neddy napsal 17.05.09 v 21:50

Tak hlavně, že se ti nic nestalo... ale jsi pěkný prase, motorku bys měl fotit čistou Mít takovýho bláta ve vidlici... musí být dobrá brusná pasta, že? Chudák vidlice.