BMW K 1200 RS (1998)

Vlastník ciboxx
Vloženo 15.5.2009
Aktualizováno 20.1.2011

Tato kraska na dvoch kolach my splnila vsetky pozadavky ktore sem kladel na motocykel na ktorom bych si mal vyvazat zadek.

Som typ cloveka co nerad strieda masiny ale hlada neco take co my bude vyhovovat na jo dlhu dobu a aby ta moto co mam splnala co najviac vlastnosti ktore od moto ocakavam.Doposial som mal moznost jazdit na viacerych strojoch.Zacinal klasika jak viacero motorkarov v mojich rokoch Jawa 21,250,350.Potom prislo endurko Kawasaki KLR650,Honda CBR1000F,Honda CBR1100xx,Kawasaki KLX650,Honda NTV650 a teraz BMW K1200RS.U tohoto BMW som si overyl vetu kto raz zkusi BMW uz tazko presedla na inu znacku.Je to pre mna idealny stroj co sa tyka vsetkych stylov jazdy pomala rychla sportova nic neni proglem.Ovladatelnost tohoto motocykla je az uzasna na to ze ma skoro 300kg necha sa vodit ako nejaka 600ss.

MaJkY1
MaJkY1 napsal 07.11.09 v 21:47

Krasny stroj, preji hodne stastnych km.
Odeme samozrejme 10b.

Nana17
Nana17 napsal 02.07.09 v 14:37

Ahoj veľa šťasných km. na motorke ktorá ti plne vyhovuje a si s ňou spokojný. Tak nech Vám to spolu jazdí. Paaaaaaaaa.

ciboxx
ciboxx napsal 03.06.09 v 21:07

dik moc za komentare vseckym prajem hodne radostnych a stastnych kilometru bez poruchy nech uz to je na jakejkolvek znacke.Hlavne ze je radost a pohoda.Dik

RickVFR
RickVFR napsal 02.06.09 v 01:12

Nazdarek... Tak nech ta BMW poslúcha a uži si na nom vela vela šťastných kilometrov...

BorisVTR
BorisVTR napsal 02.06.09 v 00:57

Tak nech ti dobre sluzi Bavor.Mas to za 10b.A dufam ze sa vidime na nejakem zraze