Honda VFR 750 (1991)

Vlastník bosik
Vloženo 13.4.2009
Aktualizováno 24.9.2013

nedavno jsem se zacal rozhodovat, ze mou starickou ale nadale spolehlivou motorku Yamahu FZ 750 vymenim za neco novejsiho.Po prozkoumani vsech moznych inzeratu se zuzila volba na Fazer, Bandit a nebo starsi VFR.Hadejte kdo vyhral?

První dojmy - perfektni

Nakonec VFR.Sice jsem si starim nepolepsil, ale stav rozhodl. Po kompletnim servisu, byvalim majitelem vymazlovana a nato ze ma najeto91tis km tak v neskutecny kondici.Motor si vrni tise a pravidelne jako sici stroj, po dnesni 300km jizde absolutne zadna unava a spotreba pri jizde do 130km/h necelich 5 l/100km Mel jsem sice pocatecni neduveru ke stari a stavu najetych km, ale cim vice mame spolu najeto tak si rikam ze to kup vedle urcite nebyl a motorka bude slouzit hodne moc dlouho

RickVFR
RickVFR napsal 13.09.11 v 23:37

Dobrá volba. VFR 750 je naozaj vydarený kousek. Prajem hodne šťastných kilometrú a dávam jasných 10 bodú

YBR
YBR napsal 02.04.10 v 11:24

Diky za koment. Taky to pises dobre hlavne ten denik drzet Moto je i na ty roky v kondici uz podle fotek. Dalsi dukaz toho ze kdyz se clovek stara tak to slape. Tak at to slape i dal. Peknou sezonu.

Peca.zx-7r
Peca.zx-7r napsal 12.02.10 v 21:16

Ahoj Rome taky se těším na teplo jak vijedem na těch kráskách tak co zas bude velikonoční projížka směr Buchlov

bosik
bosik napsal 24.01.10 v 21:39

Díky vám všem za kladne hodnocení, doufám že bude jaro co nevidět a budeme se zase potkávat na silnicích

Pájinka
Pájinka napsal 13.01.10 v 19:21

Sepsala jsem slohovku, že
Díky a i vám mnoho šťastných kilometrů bez nehod