Honda VFR 800 (1999)

Vlastník lukyvfr
Vloženo 25.3.2009
Aktualizováno 14.11.2013

Zatím neexistuje motorka, za kterou bych VFR vyměnil!!!

První dojmy - Láska na první... svezení

Je toho tolik.. při váze skoro 1/4 tuny se ovládá stejně dobře, jako leckterý supersport.. prostě vynikající těžiště. Na motor se dodnes pějí ódy.. vynikající tah odspodu, žádný rozvodový řemen či řetěz, ale ozubená (nesmrtelná) kola. Dál tu máme duální brzdy, pohodlný posez jak pro řidiče, tak i pro spolujezdce, stavitelný podvozek, nezaměnitelný zvuk "véčkových" motorů, letmé uložení kola, atd. atd. atd.

Kuře-vfr
Kuře-vfr napsal 13.03.11 v 20:56

Zdarec, tak jsem se dozvěděl,když jsem projížděl kradené motorky, že tu tvoji ukradli loni, našla se nakonec?dopadlo to nějak?Každopadně budem dávat pozor, kdyby se někde na srazu objevila, což asi bude nepravděpodobné, ale za pokus to stojí.

lopik
lopik napsal 05.10.10 v 12:06

Moc pěkná.

lukyvfr
lukyvfr napsal 02.09.09 v 10:21

Ahoj. Jo jo, jsou z Blackbirda.. sklopná. Lehce jsem si je musel podložkama nastavit, protože byli moc do stran.. jinak ale naprosto v pohodě. Díky, také přeji mnoho spokojených km

VeFeRák
VeFeRák napsal 23.06.09 v 08:29

Zdravím, máš to moc pěkný, zrcátka jsou asi z Blackbirda, ne? Kolik toho vidíš? Jsou sklopná? Hodně spokojených km...

lukyvfr
lukyvfr napsal 01.04.09 v 13:06

Jen pro vaše info... originální nápisy nejsou polepy.. všechno je lakované.. lakýra si dal tu práci a dokonce je i originálně vystínoval )