Suzuki GSX 750 (1998)

Vlastník dajos
Vloženo 23.3.2009
Aktualizováno 27.3.2009

Suzuki GSX 750 Inazuma, povedený retrokousek, hodná kočička co se umí změnit i v pěkně naježeného kocoura :o)

Krásný naháč, má první velká mašina na kterou s láskou vzpomínám. Vhodná jak pro jízdu kolem komína tak pro turistiku. S ohledem na původ motoru (GSX 750R) dokáže i pěkně živě akcelerovat. Díky své vyhlazené křivce výkonu bych se ji nebál doporučit i jako první velkou motorku.

Po mě ji jezdil Speeedy79.

Frenki.S
Frenki.S napsal 06.11.10 v 19:06

Čau Dajo!No s Palusem jsem od srazu nebyl(nevím,třeba nejsem jeho krevní skupina) Mám dva kámoše z práce oba mají BMW a spolu vyrážíme na výlety.Dnes jsem si vyjel za přítelkyní do Rýmařova-no prostě paráda,ač sám,ale užil jsem si to(možná letošní poslední projížďka)Ta mašina -to je droga,byl jsem spokojený jak napapané miminko po mlíčku! Hodím tady fotku těch kámošů,kdybys chtěl,můžeš klidně vyrazit s námi,příští rok se chystáme tak na týden ven-(Itálie nebo,Rumunsko,Francie?uvidíme.Koupil jsem givinu maxii 52L za 2,9 Kc i s plotnou,celkem slušná,ale to bude na delší trasu asi málo,uvidím ještě budu uvažovat co víc.Tak zatím,pozdravuj doma
Čus Frenki

alcapoe
alcapoe napsal 06.11.09 v 12:04

krásnej stroj. Vždycky jsem ji chtěl v černé, ale tohle rudý žihadlo mi zamotalo hlavu.

cb36
cb36 napsal 14.10.09 v 13:53

Moc pěkna

M.D
M.D napsal 10.07.09 v 19:09

pěkná

GSX
GSX napsal 30.03.09 v 21:16

Sakryš, ani mně nenapadlo, že to muže být neoriginál, těch černých proužků jsem si v tom úžasu ani nevšiml, fakt parádní práce lakýrníka.