Suzuki GS 550 (1979)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 22.3.2009
Aktualizováno 23.1.2010

Klasika pro každý den,dnes už v letech,ale zanechá po svezení nevšední zážitky.Moje ůplně první Japonka a padli sme si do oka.

Je to léty osvědčený 4.vál vzducháč se 6.kvaltem,el.start i kick start,3xkotouč na tehdejší dobu dobrý-dnes asi už spíše slabší,má nádherný zvuk i bez laďáků a je i dosti težká.Dá se rozparádit i lehce nad 180km/h a za tuto hodnotu si bere i malou daň ve spotřebě paliva,není problém jet i za 13.litrů při ostrém tempu,ale ta jízda!!!Je to už 10.let co je prodaná a kdo jí má tak ať mu dělá jen radost.Na fotkách(pro upřesnění GS75O)není motka přímo moje(ta měla oba chromované blatníky,padací rámy a nosiče)jen pro představu a vzpomínku na ni.Kéž by Suzuki začala vyrábět taky nějaké retro bajky jako jiné značky

me2d78
me2d78 napsal 10.02.12 v 09:21

kouzlo mají ty gsa...10b

-Luboš-
-Luboš- napsal 28.01.11 v 16:41

klasická motorka, moc pěkný

Frenki.S
Frenki.S napsal 06.11.10 v 18:46

Jo,dík Jandys,někde jsem tady jsem četl,že člověk musí pro tuto motorku dozrát!Řeknu ti,že bez toho plexi už bych na to nesedl!Vím že to na kráse této Suzce nepřidá,ale pokud jezdím občas rychleji(150-200)tak to je tak obrovský nápor vzduchu,že to rve pracky!!!A taky mi už není 20...
Frenki

Nadine.33
Nadine.33 napsal 17.03.10 v 19:35

Pěkně se ti to rozrůstá koukám,že jsi přidal do své sbírky šmrncovní kousek přijeď se ukázat

razde
razde napsal 10.10.09 v 23:24