Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník rici11
Vloženo 8.3.2009
Aktualizováno 11.5.2012

Je to čerstvej přírustek do rodiny - Yamča FZ6N. Opět krasavička po prvním majiteli, s jasným rodokmenem

2009 seznamování - kontrola stavu pangejtu ( nedal mi přednost plechovkář vyjíždějící od benzinky ), oprava na povinný u autorizovaného servisu Kaval KV ( před. blatník,plastíky, pí...inky, jo a taky nové obutí Dunlop Roadsmart). Jinak perfektní sezona - frčííme, se nenecháme zastrašit!!!
Suprovej trip na GG kde už mi to klopení konečně de... teda doufám! Halt parádní cesty se zatáčkama které prostě svádí jít do nich. Mašina de krásně za plynem a tak není problém to klopit, když zavčas podřadíš.
Celkem rok 2009 skoro 5.000km bez nějakého tech.problému.

2010 slabší sezona ujeto jen nějakejch 3000km, jen po ČR.
Mašinka jede, žádný problém.

2011 parádní výlet A,SLO,I,A celkem najeto 2400km - supeeer .
Lehlé cukání při zavření plynu v I, druhý a následující dny už v pořádku, ale měl sem zbytek cesty divnej pocit a stále sem na ní hledal neco divnýho.
Po týhle štrece sem měl na tacho něco přes 20tkm, tak šla rovnou do servisu Kaval viz.výše. Mechanik chvíli přemejšlel a odpo mi volal, že na to byla svolavačka, ňáká HVD klapka, či co. A to sem čučel, díl za 4.500kč a jelikož to byla svolavačka tak mi ho dali zdarma. To teda Yama, klobouk dolu!
Září- ještě jeden vydařenej výlet, jižní čechy, Rakousy- Mariazell a jižní morava no supeeer, najeli jsme asi 1200km, v krásném počasí a nádherné přírodě, zakončené posledním dnem na burčáku v Pavlově u Mikulova.

17.3.2012 - úmrtí v rodině... Yamča se přestěhovala k novému majiteli do Vansdorfu, budiž jezdí dál bez problénů, jako se mnou

Blade075
Blade075 napsal 09.04.09 v 11:23

Vybral jsi opravdu dobře

pepe.k
pepe.k napsal 22.03.09 v 17:00

fajn...

BARI
BARI napsal 13.03.09 v 10:40

Podobnou měl kámoš nebo spíš tu a samou a suprovka

Ninjista
Ninjista napsal 12.03.09 v 22:08