Yamaha XJR 1300 (2002)

Vlastník Indian_XJR
Vloženo 4.3.2009
Aktualizováno 20.8.2010

Mašina je zatím v origo stavu bez úprav.Rozepisovat se tu o její síle,zátahu a všech radostech které tahle kráska poskytuje je asi zbytečné,je to taková klasika která nepotřebuje komentář.
Změny vzhledu budou jen kosmetické.

Zatím toho není moc co bych napsal o zkušenostech s XJRem mám najeto pouhých 1500 km,pak přišla zima víc jsem nestihl.Je to moje první mašina,nikdy před tím jsem na ničem nejezdil vyjma autoškoly.Myslím že XJRo je stroj který umí odpouštět chyby i když už jsem slyšel,že je to přesně na opak.Věta kterou se řídím je,že to chce jezdit hlavou a zatim to docela funguje a doufám že ještě dlouho fungovat bude .

Zdravim tak už mám za sebou 2 sezony,pár tis.km a pořád jsem mezi váma takže vše ok .Xjrko maká tak jak má,zatim bez žádné poruchy,stačí jen pravidelná údržba.S mašinou už jsem se docela zkamarádil,ale je mě jasné že učit se na ní budu pořád.
Vzhled jsem změnil jen lehce a to:Zrcátka,miniblinkry,červené led podsvícení budíků,padáky,závažíčka.
Dále jsem lehce otevřel výfuky aby jsem byl taky trochu slyšet,nakonec jsem slyšet docela dost ,a aby se jí lépe dýchalo holce tak jsem jí dopřál KN filtřík.
Tak zase někdy,zdar.

COMPANY
COMPANY napsal 30.12.13 v 21:15 10b.

Caemill
Caemill napsal 23.08.10 v 21:50

Vyladěná do posledního puntíku a ta černá to jen podtrhuje, takže za mě 10 .

PetrsVETR
PetrsVETR napsal 26.06.09 v 14:19

super fotka v avataru

Vojta_Boss
Vojta_Boss napsal 15.04.09 v 07:58

Moc pěkná, přeju hodně ujetých km...

cb36
cb36 napsal 07.03.09 v 20:37