Suzuki GSX-R 600 (2006)

Vlastník Hrzik
Vloženo 22.2.2009
Aktualizováno 7.4.2012

Je asi o dva koníky silnější než Simson nebo MZ, však všichni víme, no ne ..

Máme za sebou dvě a půl jezdící sezóny . Necelých 20 tis. km. (přátelé co dáváte Alpy za den nehněvejte se prosím, je to trapná vzdálenost, je mi to úplně jasné hehe..

Jednou jedinkrát mě zklamala
Byl letní den, lásky čas, ten den zval ku motorce hlas..co to mumlám. Zkrátka takhle jednou v létě, ten den jsme měli za sebou už cca 260 km (a poměrně dost mě tlačila prdel), motorka udělala blbulbublu a já jsem se na silnici začal táhnout pomalu, jako babí léto na podzim (jako že přestala jet). Zkrátím tento napínavý román, byl to "dobíjecí alternátor". Tahle sranda prý dává el. energii do stroje nebo co, nemám ani páru co to je, kdyby mi kamarádi z MB řekli, že to peče buchty, asi bych jim to věřil. Omlouvám se za moji imbecilní neznalost techniky všem, kteří tráví ve svých garážích dlouhé postmoderně-erotické hodiny se svými šroubováky a kleštěmi, rozhodně respect pásci . To je celý příběh o jediné závadě !

Recenze a zkušenosti
Stále ve mě nevyrostla chuť odborně hodnotit a bojím se, že ani nemohu, neboť jsem kokotko motorkář a na těchto silnějších Simsonech jezdím teprva 5 sezón .
Nebudu se tady vyjadřovat k vlastnostem motocyklu a skutečně nemám rád "chytré" pojmy typu: jede vostře na koleno, jede hustě po zadním, nebo jede tupě po předku, protože je to přinejmenším legrační . Nebudu ani psát co jsem na ní všecko upravil nebo-li natunil, nitra a podobný hollywoodský vychytávky nechme klukům z rychle a zběsile.

Holá fakta
Je pravdou , že mám upravený výfukový systém na zakázku, s názvem "Yoshimura z Honbic" a ten zvuk zní, jako kdyby vedle vás souložil párek zfetovaných kosatek,jako že to dost tepe . Není pravdou , že mě nikdy nezradila a nikde nenechala. Je pravdou, že na ní bolej záda, zápěstí a za krkem. Je pravdou, že jako spolujezdec, bych na tom mini sedátku nikdy nechtěl sedět:). A je pravdou, že ... to zase příště

Přátelé a kamarádi, neberte prosím všechno v tomto textu vážně a všem respect mája a třeba někdy, někde na silnici

Miky600
Miky600 napsal 21.07.11 v 13:46

Hehe, tak to je zábavná recenzia a nádherná Suzina 10 bodíkov!

cat-nikita
cat-nikita napsal 21.07.11 v 11:26

Je pravdou že desítkami šetřím, ale tobě jí prostě musím dát

burak
burak napsal 19.07.11 v 23:21

Máš to hezký chlape Přeji spoustu km bez nehod 10B

Sphere
Sphere napsal 16.05.11 v 09:24

Je pravdou...že je to prostě krásná motorka další super km na ní 10

welli_MB
welli_MB napsal 13.04.10 v 13:19

noční dravec a lapač pohledů. nejvíc jí to sluší před večerním Road Café