BMW R 1200 GS (2008)

Vlastník redred
Vloženo 15.2.2009
Aktualizováno 15.2.2009

posledni model gs stribrna

Mam jiz ctvrtou motorku BMW ta predposledni byla gs 2006 jsem prodal z kuframa za 200 udelal jsem si myslim nekomu velikou radost ja rikam nic lepsiho jsem nejezdil vsechny klady uz jste napsali ale jeden tam jaksi postradam velmi dobra spotreba a pokud koupis vhodne gumy tak najedes ranec km.proste masina do nepohody za dva roky jsem najel 40t.km.bez problemu ted jsem si koupil nove tak jsem zvedav ma bejt jeste lepsi nez to minule podle mne vsichni kdo to myslej vazne z jezdenim tak jednou zkoncej u BMW preji hodne stastnych km v nasledujici sezone a snad se nekde potkame

pavelzelda
pavelzelda napsal 31.03.11 v 08:37

Člověk ani neví, co už má hodnotit ty to měníš jen ty fotky trocha váznou...lepší je ale, kouknout se v reálu... jsem zvědav

redred
redred napsal 19.11.10 v 22:15

nazdarek lidicky tak gs slo do sveta a koupil jsem si nove gt tak jsem zvedav malinko jsem to pojezdil a je to mazec silenej

jkidrock
jkidrock napsal 10.06.10 v 21:46

Nazdár Ládiku.Máš to moc hezký Mrknu na ni v realu.Už se nemohu dočkat na TOP sraz.Jo, Bávo letos zas nemám,tak doufám že se mi nebudeš zase smát ,jako každý rok

Robass
Robass napsal 13.05.10 v 21:00

TROCHU JSEM TI TO HODNOCENÍ VYLEPŠIL,TO VÍŠ SILNICE JSOU SILNICE

redred
redred napsal 06.04.09 v 16:30

sragorove na bmw dat jeno 6 bodu k tyhle motorce se ani nemusi nic psat staci se jenom podivat a kazdej poradnej motorkar vi vo cem to je nebudu se vychvalovat kolik jsem nalital na tom predchozim km ale bolo toho za 2 roky dost jinak to reknu kdo si koupi BMW uz nechce zadnou jinou masinu je prusvih ze je drazsi ale ona vam to vrati verte mi 15000 km na gumy 4,5/100km spocitejte to kolik to je pri ujeti 20000km za sezonu a jste uplne nekde jinde s cenou brzdove desky po 40 000 km puvodni zadnej problem jenom vymena oleje a na dlouhe cestovani nema chybu chorvatsko bez problemu na zatah jak rikam je to kvalita! mel uz sem snad vsechny mozny masiny i od BMW ale to GS to je parada tak to by snad uz stacilo a preji vsem uspesnou sezonu a jezdete OPATRNE at se potkame v poradku na DENNIS HOPPER PARTY CUS LIDICKY