Yamaha YBR 125 (2007)

Vlastník l333v
Vloženo 2.2.2009
Aktualizováno 3.10.2015

Co dodat, sice v 18ti muzu ridit nejakou sestku skrcenou, ale kdyz zacinam, tak jsem si rek ze jedinne 125ccm.

První dojmy - Mala, mrstna, a na zauceni staci.

Kdyz jsem pohledaval co koupit prvni co me napadlo a muj sen snad uz v 16ti letech byla honda cbr125r kdo by nechtel ze?

Ale pri moji velikosti jsem musel sahnout po necem jinem, zkusil jsem si kawasaki 250ninju, varadero 125 od hondy, cbf250 a dalsi 125tky.

Az najednou jsem narazil na tuto yamahu ybr125 rikal jsem si co to je, takova trasoridka nic moc to bych nikdy nekoupil. A kazdy nad ni ohrne nos a jde dal, ale az si teprve sednete za jeji riditka zjistite ze to neni az tak hrozny a pripada vam lepsi nez konkurence, je vcelku hbita, ovladatelna a i kdyz ma 8kw bohate staci na dojezd doskoly a po okoli Brna. Tak ze kdyz jsem se projel ihned me vykouzlila usmev na tvari a uz jsem byl rozhodnut ze si ji poridim, netrvalo dlouho a uz stoji v me garazi, je jen potreba vymenit brzdici kapalinu a par volovin kolem toho. A uz se tesim na sezonu a na to co vsechno spolu s yberkem prozijem.

Timto dnem mam ybrko pul roku, nalital jsem na nem 3 200km a v 2 000km jsem menil motorvy olej, zda se ze porad me prekvapuje svymi jedinecnostmi ale i tak porad stale se co ucit doufam ze bude nadale slapat jak hodinky. Moje zkusenosti nejsou jeste 100% ale uz bych o ni mohl neco napsat, je to pohodovy stroj a nechce aby se zbytecne tahala do otacek v cervenym poli jednak si o to rika ona sama i motor, cestovni rochlost 95km/h ja se svym modelem 07 uz s vstrikovanim paliva udelal po rovine max 118km/h ale jak jsem rekl motorce to uz nesvedci. Je spise do mesta pro studenta jako ja aby me dopravila do skoly a zpet a nebo pro starsiho pana, po okreskach je vyborna co se tyce prednich vidlic jsou az moc mekke ale zjistil jsem ze na ty nase silnice je to jen dobre. Moje doplnky je pouze kufr od znacky givi 34L. Dalsi zkusenost pripisi nejspise az v listopadu a kdy se asi uz s ybr take rozloucim.

Tak dnes sla moje motorka do sveta, doufam ze novemu mjiteli bude stejne dobre a verne slouzit tak jako ona slouzila me.

Budu vzpominat v dobrem...

havran011
havran011 napsal 25.12.09 v 12:04

Též super stroj konkurence mojí Hondy ale taky pěkný naháč super prostě. Naháče jsou nej.

MaJkY1
MaJkY1 napsal 08.11.09 v 11:23

Krasny stroj, preji hodne stastnych km.
Odeme samozrejme 10b.

Danke
Danke napsal 06.09.09 v 13:04

Koukam, ze uz prodavas... Na co budes prestupovat?

Marttinka
Marttinka napsal 26.08.09 v 19:41

diky za pochvalu, taky si myslim, ze cerna je nej jinak preju jeste hodne stastne najetejch kilometru a treba nekdy na silnici... jo a samozdrejme davam 10 tady by se snad ani jiny cislo dat nedalo...

Skalák
Skalák napsal 28.07.09 v 10:49

dobrá volba
Jinak je parádní spotřeba že?