Suzuki GSF 650 Bandit (2005)

Vlastník pepefisch
Vloženo 11.1.2009
Aktualizováno 2.1.2010

na mašině se jezdí parádně.jak všichni říkají, od každého nabídne něco:)a hlavně ta krása

jinak jsem jezdil na GSku a tuhle cervenou milenku jsem koupil az ted:)uz aby bylo jaro:)

Letos už mám nalítáno 6 550 km a můžu tedy říct nějaké další hodnocení k mašině. Jezdí se na ní perfektně, zadek ze sedla bolí až po 300 km nepřerušené jízdy:) Sílu nabídne od spodních otáček díky dobrému kroutícímu momentu a dobře rozfázované převodovce. Co se týče rámu (jak každý mlátí hubou, že se kroutí) tak bych neřekl. Občas se zavlní (asi jako každá mašina) ale vlnění bych dal spíše za příčinu nerovnostem v zatáčkách (každý víme jaké tu mamé asfalty), protože na kvalitní silnici se nic takového neděje a ne jednou jsem zatáčku projel kol 130 km/h. Bandit hodně mile překvapil mého kámoše, který už má něco za sebou a nyní lítá na Kawě z 750. Když sme byli na vyjížďce tak kolikrát nestíhal a původně si myslel, že to bude nuda:))) (ale spíš asi nestíhal, že se víc bál jak já:)))

Jediné co mě štve jsou brzdy. Jeto guma jako kráva. Kam se bandour hrabe na GSko. Dělal jsem s brzdama psí kusy, ale nic nepomohlo (ještě tedy musím zkusit dát titanové hadičky), vždy musím napumpovat a ten nástup taky není nijak exelentní. Je to prostě cesťák.

A ještě jednu velkou výhradu mám, a to na boční návětráky, dvě mřížky, na každé straně jedna pod nádrží v plastovým rámečku.. Je to moc hezký designový doplněk. Ale co to vydává za zvuky mezi 4 - 5000 tis otáčkama je něco hroznýho. Celé se to rozvybruje, je to děs. Také jsem se s tím snažil dělat psí kusy, dal jsem pod to gumy atd,ale nic nepomahá. Jediné co asi pomůže je vyndat to. Uvidím.

Toto jsou prozatím mé zkušenosti. A co se týče spotřeby 5 - 8 litrů není problém:))

Mipule
Mipule napsal 07.10.13 v 14:45 10b.

Sexy..

Pája13
Pája13 napsal 19.01.10 v 14:55

Krásný.Ať šlape.Dávám 10 b.

VáclavBandit
VáclavBandit napsal 14.01.10 v 18:52

Moc pěknej. tak to si byl asi ty koho jsem celou sezonu potkával. Mám taky Bandita ve stejné barvě, akorát 650S s černou kapotáží...

FidoB6
FidoB6 napsal 28.02.09 v 22:09