Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník BlackDiamond
Vloženo 4.1.2009
Aktualizováno 11.11.2009

Krásná a divkoká mašina, která láká svým sportovním vzhledemMá suprovní zátah a dá se s ní neskutečně vyhrát

Před touto krasavicí sem do konce sezony řádil na jawa 350/634 ...Takže celkem mazec rozdíl:P Zatím máme spolu nalétaných kolem 8 000 km/h. Maximalní rychlost není vysoká, ale stačí Má suprní zátah od spodu..Potom už je to slabší, ale plně dostačující. V zatáčkách sedí super, když není nějak extrémně nerovný povrch , tak kopíruje nerovnosti na 1. Vytkl bych jí snad příliš měkké přední tlumiče a brzdy by mohli být snad taky lepší...při delším dobržďování vadnou. Budu pořizovat pancířky, tak doufám, že se to změní. Pro začátek jezdění je SV super volba...Mohu jen doporučit:P:P:P:P

Tak máme tu konec sezony a chtěl bych Vám oznámit, že SV už dělá radost jinému majiteli.

Nalétali sme spolu za tuto sezonu neskutečných 13 500 Km. A maximální rychlost kterou jsem podstoupil byl 231Km/h. Byla to nejspíš už skoro maximálka. Ale famozní pocit:)

Nejdelší trasu kolem 400 Km jsem absolval od nás do Liberca do Aqua do Babylonu s přítelkyní. Musím pochválit, že SV to zvládla fantasticky. Cestu sme ujeli na tři asi 20 minutové přestávky. Byl troch cítiti zadek, ale jinak maximální spokojenost.

Během této sezony jsem se SV seznámil a mohu ji všem doporučit.

Bude se mi po ní stýskat, ale tak nedá se. Během dvou let se k SV snad vrátím.

sanak.junior
sanak.junior napsal 19.08.09 v 10:04

tož aj ty máš ode mňa 10 bodíků. Jak bylo na dovči? Kua, tak dlůho, šak to ti moselo SVéčko aj chybět, ne ? tož ať ti to jezdí chlape

petkoCBRrr
petkoCBRrr napsal 17.02.09 v 19:33

zdar tak zase vidim svojí bejvalku a musim říct že vám to sluší jo a koukej dát vědět až pojedeš na nějakej sraz!! dávám jak jinak 10b tak se měj CBR RR!!

Bělošek
Bělošek napsal 02.02.09 v 22:53

Hej típku!!! Jako máš to uplně na piču!! . Hlavně bys měl přestat chlastat!! A já taky!! jinak si moc nezajezdíme na jaro!!

rapidgeorge
rapidgeorge napsal 01.02.09 v 02:16

jojo SVcko to je luxus Taky si chci casem poridit,akorad cele ve stribrnem.Mas to hezky.hodne KM bez nehod