Yamaha WR 250R (2008)

Aktualizováno 19.3.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

rasto napsal 19.08.09 v 11:08

Po delší době tyto pocity:
- používám ji na cestě do práce, za rodičia v okolí bydliště vždy, když mám stres z práce anebo jiných důvodů,
- vždy, když přijdu do garáže ji pohladím aspoň pohledem,
- v případě nudy mám co dělat v garáži.
Takže je to zajímavvá motorka, bohužel ji nemám ještě po záběhu ( není se co chlubit, neujet 1000km), když mi skončí seriál závodů na kole, tak se s ní vydám na delší cestu.
Negativum bylo, že jsem jako prďola na ni lezl jako na kozu, naučil jsem se a nedělá mi to žáden problém ani na světlech.
Jak jsem již uvedl mít peníze, koupím něco silnějšího, třeba BMW 650, ale za 250-pade není vysoká zákonná poistka, váha je super, obratnost taky.
V současné krizi přestávám snít o KTM 990T

Skalák
Skalák napsal 13.08.09 v 16:51

kráska!!! otec jí chce taky kupovat, doporučil by smu to? na ježdění do práce a na nedělní ENDURO jízdu (50-80 KM) a občas to provětrat na trať

rasto napsal 10.08.09 v 07:36

Jen v krátkosti, ostatní jsem popsal v mém profilu. Chybí mi pár km do garančky, nemám na ni moc času, buije se s mým jiným hobby a to je MTB. Tam mám naježděno 4x tolik a motorku jsem začal používat na cestu do práce a ve dnech, kdy netrénuji na biku.
Motorka má super podvozek, v motoru to zatím chrčí, ale jede, jezdím podle předpisů v městě 50 - 70, na dálnici těch 90.
Je to moto, které mi splňuje to, co jsem si představoval a to přibližovadlo v okolí bydliště. Jen pro tatíky, čekal jsem na moto, aby splňoval těch 25kW a mohl jezdit i syn, případně manželka na krátkou vzdálenosř. Syn se nepotatil a byl se mnou jen 1x, manželka taky 1x a konec. TAkže NEBERTE PŘI KOUPI ohled na své potomky, motorku kupujete pro sebe neboť vás baví a nebrat ohledy, neboř Vy jste si na ni vydělali a ušetřili, nekouříte, nepijete tak máte na ni nárok.
Kdybych nebral při koupi na syna ohled , koupil bych asi 250F, kdyby chtěla se mnou jezdit polovička, tak KTM 990 T.
Všem majitelům WR 250R všechno nejlepší a jsem rád, že jsem nekoupil 250X anebo Kawasaki KLR 250. Ale 100 lidí 100 názorů.

PEPE86
PEPE86 napsal 07.08.09 v 00:20

Ahoj, jak si spokojenej s motorkou?.Ja docela dost az na nizky otacky.To je docela lina.Jinak ti preju hodne stesti s masinou.

rasto napsal 03.08.09 v 07:16

Začal jsem s ní jezdit do práce, je to paráda proti autobusu

rasto napsal 22.07.09 v 07:40

Úpravy zatím jen krytky páček a motoru, snad po záběho jiný výfuk.Nevím, zda není motor do záběhu uškrcen na nižší výkon.

rasto napsal 08.06.09 v 09:14

Střídám MT bike s tímto zázrakem a častěji padám na kole, na motorce jsem víc opatrný. Na kros trať až po záběhu. Víc v mém deníku.

ltm_cz
ltm_cz napsal 03.06.09 v 17:43

Tak jak to jezdí, nějaké úpravy, pády ??

rasto napsal 30.03.09 v 13:42

Roberto, budu asi častěji v garáži jak doma

roberto.cz
roberto.cz napsal 29.03.09 v 19:59

JE TO KRASA CO VIC DODAT

ltm_cz
ltm_cz napsal 27.03.09 v 19:16

další borec s pěknou mášou

Pheta
Pheta napsal 20.03.09 v 07:44

pěkná mašinka.

rasto napsal 19.03.09 v 12:08

včera mi doviezli môj vysnívaný motocykel a rád by som Vám oznámil prvé dojmy, poznatky a skúsenosti s ním.
Vopred klady:
Tak aká bola ochota pri predaji, tak bola pri dovoze ochota pracovníka pri odovzdávaní, poučenie super a naštartovanie bez problémov
Zistenia:
Po naštartovaní sa z motora a okolia trochu dymilo, zrejme motorka dlhšie stála
Aj keď som malej postavy (173cm), snáď po 2 minutách som si rýchlo zvykol na „výšku“ sedadla 930mm a po prvej križovatke som nemal s ovládaním motocykla žiaden problém tak ako so mal s mojimi predchádzajúcimi motorkami
Skúšobnú jazdu mal na WR 250X, ale zdalo sa mi, že motor R nemal v porovnaní s X taký výkon (chýba otáčkomer – škoda a viem, že R má iné zprevodovanie oproti X ), motor som nechcel túrovať a zrejme až po garančke bude zrejme odblokovanie? atď., alebo samým zábehom sa ťah motoru zlepší – neviem
Jazda, radenie, pohodlie super
Teraz zápory, :
Dotiahnutie krytky brzdového svetla nebolo zrejme doriešené, celá krytka sa hýbala, skoro 2 hod som skúšal a rozmýšľal, ako to urobiť, spravili to 2 podložky, čo som mal pri ruke v garáži, v náradí chýbal taký imbusový kľúč.
Takisto som musel podoťahovať iné spoje, napr. uvoľnený kryt svetlometu, ale to bola skôr radosť ako zlosť. Skúste mi napísať, aky máte uchytenú krytku brzdového svetla! Ďakujem

roberto.cz
roberto.cz napsal 16.03.09 v 19:14

moooc pekna kamo..tak at jezdii ENDURO 4ever!
davam 10

0x1d2
0x1d2 napsal 09.03.09 v 16:39

tohle je prostě jedna z nejlepších motorek od YAMAHY..(můj názor) je prostě nádherná spolehlivá a výkonná...
10 bodů.!!!

Drakis
Drakis napsal 01.03.09 v 12:38

Ja jsem wr zkoušel a proti klx je moc ostrá a chcou za ní peněz jak za kozu.V té bílé je nádherná.Jinak díky za komentář.