Yamaha WR 250R (2008)

Vlastník rasto
Vloženo 23.12.2008
Aktualizováno 19.3.2009

nové civilní terénní enduro.
Typ motoru: čtyřdobý, kapalinou chlazený jednoválec
Objem [ccm] 250 cm3
Vrtání x zdvih [mm] 77 x 53,6 mm
Ventily / válec OHC, 4
Výkon [kW/koní] 30,7 k (22,6 kW)/10 000 1/min

Tak včera mi ji dovezli, z jedné strany jsem byl nadšen za jízdní vlastnosti, z druhé strany zřejmě odflákli první servis, musel jsem dotahovat kdeco jak na číňanovi. Jsem zvědav a musím se zeptat prodejce,zda je výkon do první garančky omezen, výkon se mi nepozdává ( jezdil jsem na Y WR 250X a to bylo jiné kafe').

rasto napsal 19.08.09 v 11:08

Po delší době tyto pocity:
- používám ji na cestě do práce, za rodičia v okolí bydliště vždy, když mám stres z práce anebo jiných důvodů,
- vždy, když přijdu do garáže ji pohladím aspoň pohledem,
- v případě nudy mám co dělat v garáži.
Takže je to zajímavvá motorka, bohužel ji nemám ještě po záběhu ( není se co chlubit, neujet 1000km), když mi skončí seriál závodů na kole, tak se s ní vydám na delší cestu.
Negativum bylo, že jsem jako prďola na ni lezl jako na kozu, naučil jsem se a nedělá mi to žáden problém ani na světlech.
Jak jsem již uvedl mít peníze, koupím něco silnějšího, třeba BMW 650, ale za 250-pade není vysoká zákonná poistka, váha je super, obratnost taky.
V současné krizi přestávám snít o KTM 990T

Skalák
Skalák napsal 13.08.09 v 16:51

kráska!!! otec jí chce taky kupovat, doporučil by smu to? na ježdění do práce a na nedělní ENDURO jízdu (50-80 KM) a občas to provětrat na trať

rasto napsal 10.08.09 v 07:36

Jen v krátkosti, ostatní jsem popsal v mém profilu. Chybí mi pár km do garančky, nemám na ni moc času, buije se s mým jiným hobby a to je MTB. Tam mám naježděno 4x tolik a motorku jsem začal používat na cestu do práce a ve dnech, kdy netrénuji na biku.
Motorka má super podvozek, v motoru to zatím chrčí, ale jede, jezdím podle předpisů v městě 50 - 70, na dálnici těch 90.
Je to moto, které mi splňuje to, co jsem si představoval a to přibližovadlo v okolí bydliště. Jen pro tatíky, čekal jsem na moto, aby splňoval těch 25kW a mohl jezdit i syn, případně manželka na krátkou vzdálenosř. Syn se nepotatil a byl se mnou jen 1x, manželka taky 1x a konec. TAkže NEBERTE PŘI KOUPI ohled na své potomky, motorku kupujete pro sebe neboť vás baví a nebrat ohledy, neboř Vy jste si na ni vydělali a ušetřili, nekouříte, nepijete tak máte na ni nárok.
Kdybych nebral při koupi na syna ohled , koupil bych asi 250F, kdyby chtěla se mnou jezdit polovička, tak KTM 990 T.
Všem majitelům WR 250R všechno nejlepší a jsem rád, že jsem nekoupil 250X anebo Kawasaki KLR 250. Ale 100 lidí 100 názorů.

PEPE86
PEPE86 napsal 07.08.09 v 00:20

Ahoj, jak si spokojenej s motorkou?.Ja docela dost az na nizky otacky.To je docela lina.Jinak ti preju hodne stesti s masinou.

rasto napsal 03.08.09 v 07:16

Začal jsem s ní jezdit do práce, je to paráda proti autobusu