Jawa 350/632 (2007)

Vlastník martin-n
Vloženo 9.12.2008
Aktualizováno 15.12.2008

jawa 350 special tohle byl muj mazilek a zajima uprava ,ktera mi trvala 3 roky,ale vydarila se

dalsi z mych motorek je tahle jawa 350 jak to zaclo asi dva tydny stala u nas naparkovisti pred panelakem jawa 350 ale trochu upravena tak mi to nedalo nikdo se k ni nehlasil tak jsem sel a nalepil jsem na ni cedulku ze ji koupim a tim to zaclo koupil jsem ji za 1500 kc bez papiru ale jelikoz byla motorka v roce 2005 moc velka a tezka tak jsem se rozhodnul ze ji s tatkou rozebereme a nechame lezet v garazi na dily.Najednou se prehoupl rok a ja jezdil na 250 asi pul roku samozrejme na upravene taky semka dam jeji fotky 250 byl dobrej motor ale doma ve stole mi lezela 350 a nutkalo me to tak jsem se zeptal otce jestli by mi to nepredelal na motor z 350 rekl NE je to na tebe moc silny ale me to nedalo tak jsem vyhodil z ramu motor z 250 a dal tam 350 prevaril si ram a vsechno okolo jsem si udelal sam pak mi akorat pro kontrolu tatka prevaril ram a tim to zaclo zacal jsem kompletne predelavat motorku jiny plechy lak a hlavne motor s 350 jsem mel obrovske problemy jela jen na jeden valec a nechtela dobijet tuhle zavadu sjem odstranil az to pul roce pac jsem se v 350 tehdy vubec nevyznal ale nakonec musim zatukat se to podarilo od te doby sjem letel na mem mazlovi skoro denne nikde me nenechala jednoho dne mi vsak kruplo zadni brzdove lanko a ja se malem zabil tak jsem si rekl lanka blby pac mi uz vickrat krupali na motorkach rekl jsem si dam si tam vlastni kapalinovou brzdu a tak se i stalo udelal sjem si nakres a sehnal komponenty ze skoda 120 hlavni spojkovy prasatko a a pomocne na prevodovku plus hadicku a nadodbu na kapalinu a bylo to brzda byla uplne super jen jednou sjem ji proslapl ale dala se hned do kupy a v poho jinak motrka mela cocky a kapotaz akorat cocky svitily v noci na dve veci nedoporucuju !jinak tahle motorka jela 162 z kopce!nikdy na ni nezapomenu at si rika kdo chce co chce o jawach 350 at jsou to zrouti nebo ne tak jsou do nejlepsi 2 valce na kterych jsem kdy jezdil uzasna motorka smekam pred jawou !

Kafi
Kafi napsal 30.04.15 v 15:01

To je slušný úlet... jawa z marsu ale hlavně že to jezdí

mischa638
mischa638 napsal 11.03.12 v 14:23

Nic ve zlém, ale to se snad nedá ani nazvat motorkou, ani nevím jak tenhle paskvil nazvat A už vidím jak to jelo 160, by se to muselo rozpadnout

martin-n
martin-n napsal 06.11.10 v 01:05

byla to jen takova stavba v pubertalnich letech uz je to nastesti pryc ted se vse renovouje

Sekiš
Sekiš napsal 17.08.09 v 10:13

je to fuj 17let nebo 19 když má být lehká tak to neznamená že tam musí být taková gigantická skořepina,ble

acALIEN
acALIEN napsal 08.07.09 v 01:34