Honda CB 1 (1992)

Portorico napsal 09.09.10 v 09:22

Pěkný obě 10b Asi je tam chybka v číslech, ty roky nevěřím ani jednej

WEB
WEB napsal 04.12.06 v 14:45

KRASAVICE !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván a již nyní se můžeš přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

napsal 06.12.05 v 15:55

Poznal jsem Tě nejjasnější... 1Z 12-87

napsal 07.07.05 v 08:08

TO LACINA: uz to neni tak aktualni, ale prodavam...zalezi na tom za kolik... ...nejlepe videt na vlastni oci + rozumna domluva....ma-li kamos zajem, dejte mi vedet na e-mail, poslu sve telefon. cislo<br />

napsal 30.06.05 v 21:39

Ahoj,stále prodáváš CB-1ku?<br />
Já teda už jednu točím,ale kamoš by možná...<br />
Přijde na to,za kolik<br />
<br />
Hezký svezení Tobě i všem

napsal 25.08.04 v 22:50

to evice: potěšení na mé straně. Jen houšť-za tím volantem.. ...a hodně troubit na chlapy ať to vzteky puká ) ...a nasadit nerozbitný, popř. nevinný úsměv.. ..jen do nich, teda do nás J.

napsal 25.08.04 v 20:39

Aaaaaale co to? Kapoty jsou akorát zátěž na motorce, nejpěknější je nahatá (nejen o motorce Jestli mas strach o klouby tak kapoty sice pomahaji, ale taky se na to da oblict... ale kazdymu se libi neco jinyho tak hodne stesti pri vyberu..

napsal 23.08.04 v 08:20

to ševa: dik, to me tesi, volantu se taky obcas drzim a neky mam pocit, ze by mne za to Svata muzska inkvizice nejradsi upalila...ale nic ve zlem panove, mam jeste koste a motorku

to rod: je na case poridit si neco silnejsiho a mladsiho ( mluvim omotorce )... taky trochu kapot by neskodilo, pruvan je svina - zvlast v nejlepsich letech

napsal 20.08.04 v 23:58

A co místo ní budeš kupovat? Nebo.......? Snad nechceš říct že to v nejlepších letech zabalíš? To asi ne... i když bohužel znám takový lidi..

napsal 15.08.04 v 13:35

Vždy je moc fajn vidět hezkou holku na biku.. ...svět to dělá tak nějak hezčí
Po pravdě, i za volantem, na rozdíl od toho, co si o tom myslí někteří tolerantní jedinci mužské populace

Jirka (225 let - jsem holt o něco mladší, takže schází skušenosti)

napsal 02.08.04 v 07:47

to R.H.:......dekuji..... BTW ano, ma CB-1 je na prodej

napsal 31.07.04 v 23:54

Holka ty seš fakt kus.. BTW nemohl jsem někde na netu vidět tvou moto na prodej? Rod

napsal 23.03.04 v 20:50

Zdravim. Na moji CB1-cku jsem si nechal ladak delat primo na miru. Jinak to asi stejne nepujde motorka ma atypicke rozmery. Vypada to perfektne a zvuk je jeste lepsi. Jako dospele moto!!! Postaveni ladene koncovky me stalo jenom 4000,- takze super. Potvrzuju postreh Pepka, ze litrovky nejdou vedle me slyset. Kamos na 1200 Banditu s ladakem nemel sanci na decibely)
S pozdravem Gumis

napsal 23.02.04 v 08:50

cusik...ze je cb-1 zajimava to je bez debat... kdyz se me na ni nekdo pta, odpovidam stejne ...mam japonskou verzi ( ano tu hezci )
.....jo a dik za typ na ladak...uvidime 8-)

napsal 20.02.04 v 07:47

Zdarec Evice!
CB-1 je zajímavej bajk, co? Jsem ho měl dvě sezony, než jsem o něj přišel. Tragicky. No, každopádně mně to s ním bavilo. Pokud chceš udělat něco se zvukem, tak jsem na to hodil Laser Deeptone Exhaust system. Byla to koncovka i se svodama a stálo mně to 10 000,- Nevím kde to hoši u Hondy vyštrachali, ale cena to byla skvělá. A litrový bajky vedle mně nebyly slyšet. Máš japonskou (zrcátka a podobně v chromu - tu jsem měl já a připadá mi hezčí), nebo US verzi (to co je na jap. v chromu je černěný)?

napsal 27.01.04 v 20:53

je to opravdu kus,teď myslím tu mašinu,ale i ty jsi fenomenální model.

napsal 05.01.04 v 17:41

mas moto cb1 nebo se pletu? Jestli jo tak mi muzes napsat si prvni na koho sem narazil.
blackmissile@seznam.cz
S Pozdravem Martin

napsal 21.11.03 v 19:53

Ahoj Evice, no jak vidim tak se asi na jaro sejdeme a spolu se pojedem projet. Chystam se taktez na CB 1!!! Mimochodem stavit se do Slušovic taky někdy můžeš. Je tady motoklub Dragounů. Zatím se měj a ana jaro se ozvu.
Zatim se měj Boriss

napsal 07.11.03 v 08:24

...DÍK SÁDLO !

napsal 06.11.03 v 13:59

...MOTORKA

napsal 06.11.03 v 13:59

si velice hezká...

napsal 23.09.03 v 11:21

....dekuji vsem ze mi tu tak hezky pisete !.... moji malickoct, i tu malickost na ktere jejidim ( myslim motorku ! ) to moc tesi ( aby neee )...a budu si ted asi muset davat pozor, aby mi ta chvala nevlezla do palice a abych si tim padem nezpusobila aerodinamicky problem, az budu za jizdy samolibe vypinat hrud ...... ))

napsal 12.09.03 v 21:46

KRASA!!!!!!!!!!!!!!!! Co vic jen dodat

napsal 23.04.03 v 12:07

Oběma Vám to sluší-mooc. Hned bych se nechal povozit, i když není vidět do očí. Ale ve zpětném zrcátku by se dalo napravit. Jo, škoda, že nejsi od blíž...

napsal 26.03.03 v 22:48

ty oči....kriste.....už se nemůžu dočkat až to uvidím na játrolamu

napsal 24.03.03 v 08:56

Stejne... nejkrasnejsi je touzit... )))))))

napsal 24.03.03 v 08:04

Pekna parafraze Takle pry kdysi (myslim) Freud zacinal jednu svoji prednasku. Jen tedy nemluvil o slintani
Motorek jsou mraky a vsechny jsou pekny...to by se clovek uslintal. Nemuze mit clovek v zivote vsechno Ani v jinych smerech ne

napsal 21.03.03 v 22:35

...no jasne !, ... oci nebo motorky ... zivot je jedno Velky slintani ! ... a kdo tvrdi, ze nikdy neslintal, ten to dela dodnes !...;)

napsal 21.03.03 v 12:48

Jasne, ze kluci slintaj. Kdybychom to nedelali, byly byste otraveny )

napsal 19.03.03 v 14:24

Hahaha, jen tak se brouzdám internetem a chtěla jsem se pokochat Bulíčkem...no nestačím mrkat, jak ty klucí slintaj, hi. Holt ses, čertice, uměla narodit ) Ať ti to utíká v práci, přeju hodně peněz potažmo brzké prohnání Buldy (třeba by tě někdo zasponzoroval, hi)...venku je krásně. Zatím papapa

napsal 18.03.03 v 10:03

Ty oči jsou Tvoje ?

napsal 16.03.03 v 09:41

...olalaaa,... Vilma evidentne vi co rika, udrzovaci naklady te mladsi z nas jsou rok od roku enormnejsi....o zpusobu udrzby me malickosi radeji pomlcim, nerada bych mela problemy se svatou inkvizici ...pred 300 lety me za to malem upalili ( ve skutecnosti mi je 332, ...ale znas to, trochu si ubiram )

napsal 11.03.03 v 15:51

Na to, kolik je vam let, vypadate obe naramne zachovale. Holt jak rikala Vilma Cibulkova v "Uletu": Udrzovaci naklady byly enormni, ale vybava je stale stejna
To myslim jako legraci Samozrejme vam to slusi.