Honda CB 1 (1991)

Vlastník shaerwin
Vloženo 10.2.2022
Aktualizováno 10.2.2022

Frankenstein. Motorka co přežila svou smrt, dělá mi radost a rozhodně bych ji neměnila.

První dojmy - První dojmy? Jestli tohle bude jezdit tak to bude zázrak. Naštěstí se ten zázrak stal a já si za snad dva měsíce mohla začít užívat tu luxusní obratnost. Malá, lehká motorka co ochotně padá do zatáček a zároveň se nebojí akcelerace.

Motorku bych doporučil pro - začátečník... vlastně nechápu, že takovéhle kubatury se tady moc neprodávají

Já jsem si tenhle stroj nevybrala, ten stroj si vybral mě. Je to snadné... Před dávnými lety měl CB-1 brácha a poslední roky mluvil o tom, jak super by bylo zas jednu mít... A já zase jednou nedržela ústa a o pár dní později jsem slyšela o CB-1. Přesněji o 1,75 CB-1. Slovo dalo slovo a netrvalo dlouho, než se jedna motorka a jeden rám s několika krabicemi dílů přestěhoval přes hranice do jedné fajn dílny, kde se z jedné stala budoucí leštěnka a z druhé za pomoci ebaye a šikovného mechanika znovu kompletní motorka, která díky původu dostala přezdívku Frankenstein, prostě Frankie.

A já si po udělání řidičáku začala užívat jak super motorka to je. Má nějaké mouchy, občas potřebuje pohlazení aby chytil (ale vzhledem k tomu jak vypadal ještě v srpnu když přijel, kdo by se divil) a něco nefunguje ještě jak má, ale já mu to odpouštím. S počtem nalítaných kilometrů se to určitě spraví!

Tahle story ještě bude pokračovat, tak počkejte na jaro! :)

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 19.02.22 v 10:10 10b.

Super good zotavení

papiboy
papiboy napsal 14.02.22 v 09:02 10b.

Puzzle-LEGO- IKEA-motocykel, gratulujem k odvahe to kúpiť.
Jasných 10 bodov.

petr13
petr13 napsal 13.02.22 v 21:10 10b.

Stará klasika na pohodový ježdění

Varaník
Varaník napsal 11.02.22 v 05:40 10b.

Pěknej stroj a zotavovna motocyklů taky dobrý